Druhý novembrový víkend sa bude v Banskej Bystrici a okolí naďalej niesť v znamení sychravého počasia. V piatok bude síce ešte obloha jasnejšia a zapršať by z nej nemalo, ale v sobotu a nedeľu môžeme očakávať návrat dažďových zrážok zo zamračenej oblohy. Denné teploty vzduchu sa budú pohybovať na úrovni 10 stupňov Celzia.

Piatok (8. 11.) zakončí pracovný týždeň v znamení prevažne polojasnej oblohy, z ktorej by aspoň v tento deň zapršať nemalo. Fúkať bude prevažne severný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 5 až 3 °C do najvyšších denných 10 až 12 stupňov Celzia.

Sobota (9. 11.) prinesie návrat sychravého počasia. Obloha bude prevažne zamračená a dážď môžeme očakávať kedykoľvek počas celého dňa. Fúkať bude prevažne južný vietor v rýchlosti okolo 2 m/s. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 8 do najvyšších denných 11 stupňov Celzia.

Nedeľa (10. 11.) bude opäť v znamení zamračenej oblohy, z ktorej by malo počas dňa pršať. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 6 do najvyšších denných 10 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.