Po dňoch so zamračenou oblohou a prehánkami nás v meste pod Urpínom čaká víkend s príjemným počasím. Obloha bude počas nasledujúcich troch dní prevažne jasná až polojasná. Denné teploty vzduchu sa budú pohybovať okolo hranice 10 °C.

Piatok (6. 11.) bude v Banskej Bystrici a okolí slnečný. Obloha bude počas celého dňa prevažne jasná a bez zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od ranných 1 až -1 do najvyšších denných 7 až 9 stupňov Celzia.

Sobota (7. 11.) bude víkendovým dňom bez oblačnosti a s množstvom slnečných lúčov. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z ranných 2 až 0 sa cez deň oteplí na 9 až 11 °C.

Nedeľa (8. 11.) zakončí týždeň v znamení príjemného počasia. Obloha bude prevažne jasná, pričom ani počas tohto dňa pršať nebude. Teplota vzduchu sa z ranných 1 až -1 cez deň vyšplhá na 9 až 11 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.