Počasie v meste pod Urpínom sa počas nasledujúceho víkendu príliš nezmení. Maximálna teplota vzduchu sa počas najbližších troch dní bude pohybovať na hranici 15 stupňov Celzia. Počas piatka a nedele bude oblačnosť malá. V sobotu zas bude oblakov viac a očakávať môžeme aj prehánky.

Piatok (23. 10.) prinesie zrána jasnú, neskôr polojasnú a večer až zamračenú oblohu, z ktorej ale pršať nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa z ranných 5 až 3 cez deň vyšplhá na 13 až 15 stupňov Celzia.

Sobota (24. 10.) bude víkendovým dňom so spočiatku zamračenou oblohou, pričom v prvej polovici dňa môžeme očakávať aj prehánky. Oblačnosť v popoludňajších hodinách ustúpi a obloha sa vyjasní. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z ranných 8 až 6 sa cez deň oteplí na 14 až 16 °C.

Nedeľa (25. 10.) zakončí týždeň v znamení počas dňa minimálnej, večer zväčšenej oblačnosti, z ktorej by úhrn zrážok prameniť nemal. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najnižších ranných 5 až 3 do najvyšších denných 13 až 15 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.