Nasledujúce dni sa budú v Banskej Bystrici niesť v duchu premenlivej oblačnosti. Zatiaľ čo v piatok sa má obloha vyjasniť, najmä v sobotu má byť obloha prevažne zamračená. Najvyššie denné teploty vzduchu sa budú pohybovať okolo úrovne 10 stupňov Celzia.

Piatok (12. 11.) prinesie po hmlistom a zamračenom ráne postupné vyjasnenie oblohy, z ktorej počas tohto dňa pršať nebude. Fúkať má len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa cez deň vyšplhajú na 9 až 11, v noci klesnú na +1 až -1 °C.

Sobota (13. 11.) bude dňom s prevažne veľkou oblačnosťou. S miernym rizikom úhrnu dažďových zrážok treba počítať počas noci zo soboty na nedeľu. Opäť bude fúkať len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od maximálnych denných 8 až 10 do nočných +2 až 0 stupňov Celzia.

Nedeľa (14. 11.) sa bude niesť v znamení zrána veľkej, odpoludnia premenlivej oblačnosti, z ktorej by dážď počas dňa predbežne prameniť nemal. Ani počas tohto dňa nás silnejší nárazový vietor podľa meteorologických modulov nepotrápi. Z najvyšších denných 9 až 11 sa v noci ochladí na +2 až 0 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.