Nasledujúci víkend sa bude niesť v znamení premenlivej oblačnosti. Obloha bude zamračená najmä v sobotu v druhej polovici dňa, kedy môžeme očakávať aj dážď. V nedeľu sa oproti predošlým dvom dňom mierne ochladí.

Piatok (26. 3.) prinesie prevažne polojasnú, večer úplne jasnú oblohu bez úhrnu dažďových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu cez deň dosiahne 13 až 15 stupňov Celzia. V noci klesne na +2 až 0 °C.

Sobota (27. 3.) bude dňom so zrána malou, no postupne zväčšujúcou sa oblačnosťou. Obloha bude zamračená najmä večer, kedy môžeme očakávať aj dážď. Fúkať bude severný až severozápadný vietor, ktorý v nárazoch dosiahne rýchlosť až 13 m/s. Cez deň sa oteplí na príjemných 13 až 15 °C. V noci sa ochladí na +2 až 0 stupňov Celzia.

Nedeľa (28. 3.) sa bude niesť v znamení premenlivej oblačnosti, z ktorej úhrn zrážok prameniť nebude. Prevažne severozápadný vietor bude v nárazoch fúkať rýchlosťou 6 až 8 m/s. Oproti predošlým dňom sa mierne ochladí a teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 7 až 9 stupňov Celzia. V noci sa ochladí na +2 až 0 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.