Po snežení počas noci zo štvrtka na piatok už počas najbližších troch dní podľa meteorologických modulov ďalšia vrstva snehu v meste pod Urpínom nepribudne. Očakávať môžeme premenlivú oblačnosť, ktorá ustúpi najmä v nedeľu.

Piatok (10. 12.) bude spočiatku ešte oblačný, pričom oblačnosť okolo poludnia ustúpi a vo večerných hodinách sa opäť zväčší. Sneženie počas tohto dňa očakávať nemusíme. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teploty vzduchu z denných +1 až -1 v noci klesnú na -2 až -4 stupňov Celzia.

Sobota (11. 12.) prinesie v prvej polovici dňa veľkú oblačnosť, no obloha sa má od poludnia vyjasniť. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. V skorých ranných hodinách môže snežiť, ale len minimálne. Teploty vzduchu sa budú pohybovať v rozmedzí denných 0 až +2 do nočných -4 až -6 °C.

Nedeľa (12. 12.) má byť slnečná, pričom z prevažne jasnej oblohy snežiť ani pršať nemá. Silnejší severný vietor dosiahne v nárazoch rýchlosť 8 až 10 m/s. Teploty vzduchu cez deň dosiahnu 0 až +2 stupňov Celzia, v noci sa ochladí na -4 až -6 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.