Počas piatka a soboty nás bude v meste pod Urpínom sprevádzať premenlivá, no prevažne malá oblačnosť. Nedeľa prinesie úplne jasnú oblohu. Dážď počas týchto troch dní podľa meteorologických modulov očakávať nemusíme.

Piatok (22. 10.) bude aj naďalej prevažne slnečný, no okolo poludnia sa môže oblačnosť zväčšiť. Juhozápadný vietor zafúka popoludní v nárazoch rýchlosťou 8 až 10 m/s. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 11 až 13, v noci klesne na 6 až 4 °C.

Sobota (23. 10.) prinesie prevažne jasnú, okolo poludnia polojasnú oblohu. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude cez deň pohybovať na úrovni 9 až 11 stupňov Celzia. V noci treba počítať už aj s mrazom, keď sa ochladí na +1 až -1 °C.

Nedeľa (24. 10.) sa bude niesť v znamení prevažne úplne jasnej oblohy. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu z najvyšších denných 9 až 11 v noci klesne na 0 až -2 stupne Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.