Počas nasledujúcich dní si v meste pod Urpínom užijeme viac slnečných lúčov. Oblačnosť sa zväčší až v závere víkendu, kedy môžeme očakávať aj prehánky. Teploty vzduchu klesnú výraznejšie pod bod mrazu od soboty. 

Piatok (25. 12.) prinesie popoludní polojasnú oblohu bez dažďových či snehových zrážok. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Z denných +3 až +5 sa večer ochladí na -1 až -3 °C.

Sobota (26. 12.) bude dňom s prevažne úplne jasnou oblohou. Pršať ani snežiť na Štefana podľa meteorologických modulov nebude. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od denných 0 až +2 do nočných -7 až -9 stupňov Celzia.

Nedeľa (27. 12.) zakončí týždeň v znamení spočiatku jasnej, od poludnia už zamračenej oblohy. Vo večerných hodinách môžeme očakávať aj dažďové či snehové prehánky. Z ranných -7 až -9 sa cez deň oteplí len na 0 až +2 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.