Počas nasledujúceho víkendu môžeme v meste pod Urpínom očakávať podobné počasie, aké nás sprevádzalo v posledných dňoch. Obloha bude prevažne zamračená, no úhrn zrážok sa podľa meteorologických modulov nepredpokladá.

Piatok (13. 11.) trinásteho prinesie rannú hmlu, pred ktorou vydal SHMÚ výstrahu 1. stupňa. Oblačnosť bude veľká, no pršať by podľa meteorologických modulov nemalo. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa z ranných 1 až -1 cez deň vyšplhá na 5 až 7 °C.

Sobota (14. 11.) bude víkendovým dňom s prevažne zamračenou oblohou, ktorá by sa mala vyjasniť aspoň počas popoludnia. Úhrn zrážok ani počas tohto dňa očakávať nemusíme. Fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Z ranných 1 až -1 sa cez deň oteplí na maximálnych 6 až 8 stupňov Celzia.

Nedeľa (15. 11.) zakončí týždeň v znamení pretrvávajúcej veľkej oblačnosti bez dažďových zrážok. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najnižších ranných 2 až 0 do najvyšších denných 7 až 9 °C.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.