Najbližšie tri dni budú v Banskej Bystrici a okolí v znamení pokračujúceho babieho leta a príjemného počasia. Obloha bude počas celého víkendu prevažne jasná až polojasná a bez prehánok či búrok. Najvyššie denné teploty vzduchu sa môžu vyšplhať až na 20 stupňov Celzia.

Piatok (25. 10.) zakončí pracovný týždeň v znamení prevažne jasnej, k večeru polojasnej oblohy. Prehánky či búrky v tento deň očakávať nemusíme. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 9 až 7 °C do najvyšších denných 19 až 21 stupňov Celzia.

Sobota (26. 10.) bude počas celého dňa s jasnou oblohou a bez dažďových prehánok či búrok. Najnižšie ranné teploty budú na úrovni 8 až 6 °C, zatiaľ čo najvyššie denné teploty vzduchu sa vyšplhajú na 17 až 19 stupňov Celzia.

Nedeľa (27. 10.) zakončí víkend v znamení prevažne jasnej oblohy, z ktorej by opäť zapršať nemalo. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od najnižších ranných 8 až 6 °C do najvyšších denných 17 až 19 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.