Nasledujúci víkend sa bude v meste pod Urpínom niesť v znamení premenlivej oblačnosti. Úhrn zrážok sa očakáva len ojedinele. Počas nasledujúcich dní bude chladno. Denné teploty vzduchu dosiahnu len +4 až +6 °C.

Piatok (19. 3.) bude spočiatku jasný až polojasný. Oblačnosť sa v druhej polovici dňa zväčší a popoludní môže miestami aj mierne snežiť. Severný vietor dosiahne v popoludňajších hodinách v nárazoch rýchlosť 8 až 10 m/s. Z denných +4 až +6 sa v noci ochladí na -4 až -6 stupňov Celzia.

Sobota (20. 3.) bude víkendovým dňom s ráno a večer malou, popoludní zväčšenou oblačnosťou. V popoludňajších hodinách sa môžu ojedinele vyskytnúť aj mierne snehové prehánky. Fúkať bude prevažne západný vietor, ktorý môže v nárazoch dosiahnuť rýchlosť až 9 m/s. Teplota vzduchu cez deň dosiahne +3 až +5, v noci klesne na -5 až -7 °C.

Nedeľa (21. 3.) prinesie spočiatku malú, neskôr už zväčšenú oblačnosť. Z nej však úhrn zrážok podľa meteorologických modulov prameniť nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Denná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni +2 až +4 °C. V noci sa ochladí na -1 až -3 stupne Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.