V sobotu boli na programe ďalšie zápasy 1. kola súťaží v malom futbale. Prinášame Vám sumár sobotných zápasov, video zostrih zo stretnutia Joga Bonito – Hančurka Team a bohatú fotogalériu.

1. liga – 1. kolo – sobota

Galacticos vstúpilo do zápasu proti SKYY – BŠ dvomi gólmi, na ktoré však súper dokázal odpovedať vyrovnaním na 2:2. Hráči Galacticos si dokázali prinavrátiť dvojgólové vedenie ešte do prestávky a v druhom polčase si už výhru postrážili, pričom o 5 gólov sa postaral Rafanides a 4 presné zásahy pridal Poliak.

Jeden z mála výsledkových obratov priniesol súboj mužstiev Bianconeri a 1. FC Dan. Druhí menovaní si dokázali do prestávky vytvoriť dvojgólové vedenie a na začiatku druhej polovice duelu pridali dokonca aj tretí gól. Bianconeri sa však ani za stavu 0:3 nevzdali, piatimi gólmi po sebe otočili výsledok a ukoristili tak prvé tri body.

Galacticos – SKYY – BŠ 11:8 (4:2)

Góly: F. Rafanides 5, M. Poliak 4, R. Greško,  – Ch. Faltáni 3, M. Číž 2, I. Lehotan, P. Strieš, F. Fúra

Bianconeri – 1. FC DAN 5:3 (0:2)

Góly: P. Zehnal 2, V. Giertl, D. Slivka, L. Berec – M. Figúr, B. Bilas, M. Demjan

ŽK: J. Korba (1. FC DAN)

Chalani – Skackavá 5:11 (1:7)

Góly: M. Mesík 3, M. Magura, P. Fabian – A. Kapusta 4, M. Konder 3, M. Ščepko, R. Valent, P. Vajda, R. Kútik

Lazio – Oranjes 3:5 (1:3)

Góly: R. Ševčík 3 – D. Vreštiak 2, L. Pavúk ml. 2, M. Kováčik

ŽK: J. Medveď – M. Kováčik, L. Pavúk ml.

2. liga – 1. kolo – sobota

Všetky zápasy 2. ligy boli na programe v sobotu a priniesli hneď dva veľké debakle. Hančurka nedala šancu Joge Bonito, ktorej nasúkala 17 gólov a navyše si udržala čisté konto. K tomuto výsledku prispel až siedmimi gólmi Andrej Glemba. Schuti si zastrieľali aj hráči Dream Teamu, ktorí rozdrvili Riečku, pričom z 15-tich gólov strelili až 11 v druhej 25-minútovke.

Vyrovnaný zápas zohrali mužstvá ŠKP B200 a 3PE, keď po prvom polčase viedli o jeden gól hráči 3PE. Druhé dejstvo však patrilo tímu ŠKP B200, ktorý štyrmi gólmi otočil zápas a nakoniec vyhral najtesnejším rozdielom. Spokojní môžu byť aj hráči Sosaurusu, ktorí si v na góly chudobnom stretnutí poradili s Aquaduxom.

Mladosť BCF – Godzily 9:4 (4:1)

Góly: J. Tešlár 4, M. Trizna 2, F. Samson 2, M. Čief – R. Dočkal 3, S. Tepličan

Joga Bonito – Hančurka Team 0:17 (0:7)

Góly: A. Glemba 7, P. Mydliar 3, M. Črep 2, T. Veselovský 2, M. Samolej 2, D. Chlepko

Kompletný video zostrih nájdete tu.

Riečka – Dream Team 2:15 (1:4)

Góly: T. Vereš, I. Širka – P. Čiliak 5, M. Kmeť 4, O. Zeleňanský 2, M. Kopic 2, M. Čunderlík, E. Masár

ŽK: P. Čiliak (Dream Team)

Pingoši – Erima „98“ 7:12 (3:6)

Góly: M. Dobrík 3, A. Duriš 2, L. Dvorský 2 – B. Navrátil 5, M. Vesel 3, V. Duroň, R. Demian, B. Diško, R. Olejník

ŽK: R. Olejník (Erima „98“)

ŠKP B200 – 3PE 6:5 (2:3)

Góly: R. Čipčala 2, P. Spodniak, Ľ. Pročka, P. Horváth, M. Dirbák – M. Ondrejka 4, M. Porubský

3. A liga – 1. kolo – sobota

Rekordný výsledok kola sa zrodil práve v 3. A lige, keď hráči FK Plus nasúkali do siete Batra Tanky až 26 gólov, pričom sedemkrát sa presadil Tajboš a 6 presných zásahov pridal Matyo. Hellius mal neľahkú úlohu v zápase so Salve, keď v úvode zápasu prehrával 1:2, no vďaka dvom gólom Drahoňa viedol po prvom polčase najtesnejším rozdielom. Na začiatku druhého dejstva sa hráčom Salve podarilo vyrovnať, no zvyšok zápasu už patril tímu Helliusu, ktorý si vďaka štyrom ďalším gólom pripísal výhru.

ALK TÍM sa do ligy prihlásil na poslednú chvíľu a svoju premiéru si určite predstavoval inak, keďže jeho hráči nedokázali ani raz skórovať, navyše loptu zo svojej siete vyťahovali až štrnásťkrát. EFCE Brocak si góly rozdelil zhodne do oboch polčasov a vo svojich radoch našiel aj najlepšieho strelca kola, Martina Lišiaka, ktorý sa postaral o 8 kúskov. Pohodlnú výhru zaznamenali aj Starí páni a Králičania porazili Fončordu, ktorej gólovo odskočili v druhom polčase.

Strechy BB – ANK Pegi 1:4 (1:2)

Góly: R. Thiekov – M. Predajniansky, P. Kapusta, M. Kupec, F. Laksik

ŽK: Y. Satanovskyi – M. Grančay, M. Kupec

Starí páni – Ateeray 8:1 (4:1)

Góly: V. Čaniga 2, M. Materný, P. Matúška, J. Bílek, M. Suržin, J. Kyba, J. Hirschman – B. Balšianok

ALK TÍM – EFCE Brocak 0:14 (0:7)

Góly: M. Lišiak 8, M. Ursíny 3, M. Muroň 2, V. Doffek

Králičania – FC Fončorda 8:4 (3:2)

Góly: E. Kruppa 2, A. Bíreš, M. Šagát, T. Fleischaker, O. Zrubák, M. Bobor – M. Kapusta 2, M. Straka, T. Toth

Hellius – FC Salve 7:3 (3:2)

Góly: K. Drahoň 3, J. Čupka, M. Melicher, M. Horňák, M. Čunderlík – P. Štulajter, P. Časnocha, F. Kupka

ŽK: J. Kulich, K. Drahoň, B. Végh (Hellius)

FK Plus – FK Batra Tanka 26:1 (12:0)

Góly: J. Tajboš 7, J. Matyo 6, R. Cimerman 4, I. Majer 4, M. Krnáč 2, J. Štubian, R. Prašovský, N. Szomor – A. Strelec

3. B liga – 1. kolo – sobota

Aj na Tatranskej sa v sobotu zrodili zaujímavé výsledky. V súboji Amatérov so sásovským Dailan Yifangom padlo až 24 gólov, z ktorých 18 vsietilo mužstvo Dailanu. V našej fotogalérii si môžete pozrieť aj duel Hrče s CFBG, ktoré viedlo po prvej 25-minútovke o dva góly a ďalšie dva pridalo v úvode druhého polčasu. Hrča znížila na rozdiel dvoch gólov zásluhou Fartela, ktorý sa presadil dvakrát, no hráči CFBG si už zisk troch bodov postrážili.

Atak si v prvom dejstve proti Nulovej šanci vypracoval vedenie 3:1, pričom dvakrát sa presadil Almáši. V druhej polovici duelu padol už len jeden gól, keď na 2:3 z pohľadu Nulovej šance znižoval Daubner. Ortotech si aj zásluhou hetriku Muránskeho poradil s Vikingom Stavanger, Adrenalín zdolal RUN a BuK nestačil na Malonas.

Viking Stavanger – 1. FC Ortotech 3:5 (1:3)

Góly: A. Fartel 2, M. Obročník – T. Milan 3, M. Babiak 2, I. Knopp

FK Amatéri – Dailan Yifang – Sásová 6:18 (4:6)

Góly: M. Repčín 5, M. Hazucha – J. Tóth 6, T. Konkoľ 3, M. Zvalo 3, S. Drahoň 3, L. Hakel, M. Paulik, N. Kapustik

ŽK: M. Zvalo (Dailan Yifang – Sásová)

RUN – Adrenalín 2:4 (0:1)

Góly: P. Šipula, J. Strelec – J. Sekereš 2, S. Lešták, L. Handlovský

1. Arsenal 1 1 0 0 14:1 +13 3
2. Dailan Yifang – Sásová 1 1 0 0 18:6 +12 3
3. Bezvetrie 1 1 0 0 6:0 +6 3
4. CFBG 1 1 0 0 6:3 +3 3
5. Enzo 1 1 0 0 8:6 +2 3