Premiérový ročník Zimnej TOP ligy sa uplynulý víkend po pauze spôsobenou koronakrízou opäť rozbehol. Predposledné kolo prinieslo opäť zaujímavé výsledky, pričom pred posledným kolom sa situácia na vrchu tabuľky ešte nevyriešila.

8. kolo Zimnej TOP ligy nám prinieslo opäť vysoký výsledok v zápase Pustite Karola – Lobda, kde k víťazstvu 23:3 prispel Stanislav Václavík 14 gólmi. Bianconeri rozhodlo o svojom víťazstve 6:3 proti Xantu až v druhom polčase. Prekvapenie sa nezrodilo ani v zápase Pingošov, ktorí nezachytili úvod zápasu a prehrávali už 1:3, no do polčasu ešte stihli vyrovnať. Druhý polčas, najmä záver, už bol v ich réžii a pripísali si tri body do tabuľky. V zápase Nemce – FC Ridop sa zdalo, že po polčase je už rozhodnuté, keď Nemce prehrávali 2:6, no zaskočili favorita a vyrovnali v 44. minúte zápasu na 6:6. Záver však patril Ridopu, ktorý rozhodol o dôležitých troch bodoch gólmi Kútika a Rafanidesa. Galacticos mal voľno.

Vo vyrovnanej súťaži Zimnej TOP ligy je boj o prvé tri miesta zamotaný a o definitívnom poradí sa rozhodne až v poslednom kole.

Bianconeri – Xanto Team Zvolen 6:3 (1:1)

Góly: Dávid Slivka 2, Lukáš Berec 2, Richard Lupták, Peter Kvaltíny – Adrián Holic, Ján Beňadik, Michal Beňadik.
ŽK: Ján Beňadik (Xanto Team)

FC Salve – Pingoši 4:9 (3:3)

Góly: Ján Kuník, Ladislav Ševčík, Martin Čižnár, Ivan Bernát – Peter Kollár 3, Vladimír Močáry 3, Peter Šipula 2, Lukáš Dvorský.
ČK: Michal Dien

Nemce – FC Ridop 6:8 (2:6)

Góly: Daniel Kiedžuch 2, Michal Janovec, Tomáš Kostiviar, Adam Filipko, Patrik Podkonický – Michal Čief 3, Róbert Kútik 3, Juraj Veselovský, Filip Rafanides.

Pustite Karola – Lobda 23:3 (5:2)

Góly: Stanislav Václavík 14, Peter Zehnal 4, Tomáš Bartošík 3, Ivan Širka, Alec Szarowski – Ondrej Zrubák, Bohuš Balšianok, Marián Bobor.