Po vydaní debutového albumu prináša toto energické hard-rockové zoskupenie z Banskej Bystrice všetkým priaznivcom rockovej hudby novoročný darček v podobe prvého oficiálneho videoklipu z réžie kameramana Michala Púchého.

Peacock BallsSkladba The Renegades je súčasťou len nedávno zverejneného debutového albumu kapely s názvom Voices from the Deep ktorý je voľne k stiahnutiu na stránkach bandzone.cz  vo formátoch wav alebo mp3. Videoklip sa nahrával v novembri tohto roku v priestoroch Záhrady – Centra nezávislej kultúry v Banskej Bystrici. Úlohy „Birdmana“ alebo aj vtáčieho muža  sa tentokrát, v závere videoklipu, ujal huslista a multiinštrumentalista Jozef Pantlík. Birdman sa tak stáva akýmsi pseudonymom, pomocou ktorého chce kapela aj v budúcnosti nadväzovať spoluprácu s hudobníkmi alebo inými umelcami, ktorí by mali záujem podieľať sa na vzájomnej spolupráci.

Momentálne kapela pripravuje materiál na ďalší album a po úspešných festivaloch a koncertoch odohraných v roku 2013 doma a v zahraničí sa pripravuje na ďalšie klubové koncerty a letné festivaly.

Peacock Balls – The Renegades: