Vianočný punč HC ’05 iClinic Banská Bystrica v spolupráci s Beniczky dopadol fantasticky. Počas stredajšieho popoludnia predávali punč ôsmi hráči tunajšieho hokejového tímu a cestu k stánku si našli stovky ľudí, ktorí sa mohli s hokejistami odfotiť aj porozprávať.

V intervale dvoch hodín predávali v stredu punč Ivan Ďatelinka a Gilbert Gabor, Tomáš Török a Tomáš Zigo, Eric Selleck a Stephon Williams a Matej Češík s Branislavom Kubkom. Pôvodne bolo v pláne, aby každá dvojica predávala iba hodinku, avšak hráčom sa ich nová „práca“ veľmi zapáčila a zo stánku nechceli ani odísť.

Vzhľadom na veľký záujem fanúšikov a šikovnosť hráčov za pultom sa vianočné punče predávali jedna radosť, a preto sa HC ´05 iClinic Banská Bystrica a Beniczky rozhodli, že z časti predaja podporia detičky v detskom domove Centrum Srdiečko.

Toto centrum zriadila nezisková organizácia Signál ohrozenia, ktorej poslaním je pomáhať pri identifikácii ohrozených detí, poskytovať odbornú starostlivosť a pomoc deťom, ktoré boli vyňaté zo svojej biologickej rodiny či zabezpečovať náhradnú rodinnú starostlivosť deťom s nariadenou ústavnou starostlivosťou.