Quantcast

Sviatočné dni môžete aj využiť na lyžovačku v stredisku Park Snow Donovaly, ktoré ešte stále ponúka dobré podmienky pre lyžiarov na Záhradišti i Novej holi.

parksnowdonovaly

Sviatky jari sú ideálnym obdobím relaxu, oddychu a načerpania nových síl. Na Donovaloch môžete skĺbiť príjemné jarné slnečné lúče s lyžovačkou na stále udržiavaných svahoch. S príchodom jarných dní sa už zároveň otvárajú aj prvé letné atrakcie, konkrétne tobogánová bobová dráha pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa. Počas veľkonočných prázdnin bude k dispozícii od 10.00 do 16.00 h denne až to utorka 29. marca. K dispozícii je aj umelá ľadová plocha. Prehľad aktuálne dostupných zjazdoviek, vlekov a atrakcií nájdete na tejto stránke…

parksnowLyžiarov budú ale zaujímať najmä informácie o otvorených zjazdovkách. Na Novej holi bude v prevádzke lanovka TELEMIX Nová hoľa a vlek Patočiny, na Záhradišti 4-sedačka Buly Expres Záhradište a vlek P2, s ktorým sa po lyžovačke pohodlne opäť vyveziete naspäť do centra obce.

V prípade, že sa na Donovaloch aj ubytujete, nezabudnite žiadať od svojho ubytovateľa PARK SNOW Card, s ktorou môžete získať množstvo zaujímavých zliav a zvýhodnené ceny tak skipasov ako napríklad aj jázd na bobovej dráhe.