Dobrovoľný hasičský zbor Hronsek pozýva na siedmy ročník hasičskej súťaže o pohár starostu obce Hronsek, ktorý sa uskutoční v sobotu 26. augusta od 12.00 hod.

Dejiskom podujatia bude futbalové ihrisko v Hronseku, pričom podujatie odštartuje v čase okolo obeda registráciou súťažiacich.

Samotný nástup a oficiálne otvorenie dráhy na hasičský šport by malo prebehnúť okolo 12.45 hod. Začiatok súťaže organizátori naplánovali na 13-tu hodinu. Pre súťažiacich bude pripravená novopostavená trať pre hasičský šport.

Na svoje si prídu aj tí najmenší návštevníci, ktorým budú k dispozícii atrakcie akými sú napríklad skákací hrad či trampolína. V okolí ihriska v Hronseku nebudú chýbať ani viaceré stánky s občerstvením.

Spestrením podujatia bude aj druhý ročník súťaže v pití piva, v ktorej víťaz získa pohár veliteľa dobrovoľného hasičského zboru Hronsek. Chýbať samozrejme nebude ani tradičné večerné zapálenie vatry a hudobné prekvapenie. Od 23-tej hodiny sa o dobrú zábavu postará DJ Maco a diskotéka pod jeho taktovkou potrvá až do skorých ranných hodín.