Základná umelecká škola Jána Cikkera v Banskej Bystrici spoločne s Konzervatóriom J. L. Bellu a mestom Banská Bystrica už o pár dní roztancuje sálu Robotníckeho domu.

Keď sa povie tanec, každý rozvlní svoje boky a začne sa kolísať v rytmických pohyboch. V spojení s hudbou a estetickým cítením vytvorí emocionálny zážitok. Takto podobne to cíti aj partia mladých tanečníkov z Konzervatória J. L. Bellu a ZUŠ Jána Cikkera. Spoločne so svojimi pedagógmi zostavili večer plný tanca, ktorý už v minulom roku zožal obrovský úspech a spôsobil zimomriavkové emócie. Tento výnimočný projekt zavíta do Robotníckeho domu opäť a vy môžete byť pritom.

Nezabudnuteľné dva tanečné večery, počas ktorých vám nadaní žiaci oboch hudobných inštitúcií ponúknu výsledky svojej práce, sa nezadržateľne blížia. V dňoch 13. až 14. februára od 17.00 h si budete môcť vychutnať tanec rôznych žánrov v spoločnosti talentovaných tanečníkov, ktorí vám sprostredkujú plnohodnotný umelecký zážitok. Príďte sa nadýchať čarovnej atmosféry jedinečného umenia.

Vstupenky na tanečné podujatie Tancom k vám si môžete rezervovať tu: zuzana.chrenkova@banskabystrica.sk

A pre deti, ktoré chcú rozvíjať svoj talent, či už v tanečnej, hudobnej, výtvarnej alebo literárno-dramatickej oblasti jedna skvelá správa. Na všetkých pobočkách Základnej umeleckej školy Jána Cikkera v Banskej Bystrici až do 10. februára v čase od 14.00 do 17.30 h prebieha zápis nových žiakov do odborov podľa vlastného výberu. Viac informácií nájdete na webovej stránke školy.