V prípade, že sa celky HC´05 Banská Bystrica a HKm Zvolen nestretnú v Play Off,  v piatok sa odohrá posledné tohto sezónne hokejové derby. Fanklub Baranov zabezpečil na toto stretnutie vlak a teší sa na vašu účasť.

Zatiaľ žiadne derby na ľade súpera z „Bryndziarne“ sa nezaobišlo bez výnimočnej atmosféry. Vždy preplnený vlak Bystričanov túžiacich po porážke svojho najväčšieho rivala. Pochod cez zvolenské námestie za skandovania chorálov v dresoch a šáloch. Stovky fanúšikov hostí na zimáku v sektore hostí. Na zápase atmosféra, ktorá vybičovala Baranov k skvelému výkonu. Keďže zápas odvysiela v priamom prenose televízia Sport 1, budú sa môcť ukázať nielen bystrickí hokejisti, ale aj fanúšikovia. Fanklub zdôrazňuje, že sa jedná o najväčšie derby v hokejovej extralige.

„Treba si uvedomiť, že hrdosť je len jedna a každý fanúšik banskobystrického hokeja by sa tejto invázie mal zúčastniť,“ zdôrazňujú fanúšikovia. Faktom je, že na tento zápas je znížené vstupné len na 1 euro. Cena celého spiatočného lístka na vlak je 1,60 eur. Celé derby tak účastníkov výjazdu výjde len na 2,60 eur. S príchodom nových hráčov sa do tímu opäť vrátila aj tá správna hokejová pohoda, máme sa teda na čo tešiť a verme, že si v piatok podvečer Barani spod Pustého hradu odnesú vždy vysoko cenené víťazstvo.

ODCHOD vlaku z BB : 16:10
ODCHOD vlaku zo ZV: 21:51
CENA lístka na vlak: 1,60 € (kupujte si rovno aj spiatočný)
VSTUPENKA do sektora: Len 1 euro !
ZÁPAS sa začína o 18:00 !!!