Koncertom džezového tria Standard way feat. Miroslav Poprádi otvorí Stredoslovenské múzeum v nedeľu 18. septembra o 16.00 h v poradí už štvrtý ročník úspešného cyklu komorných koncertov. Členov hudobného zoskupenia nie je potrebné pravidelným návštevníkom koncertov Zelených tónov predstavovať. Svoje umenie nám títo talentovaní umelci predviedli pred dvomi rokmi v hudobnej formácii pod názvom Ľuboš Brtáň quartet.

Návštevníci nedeľného koncertu sa už teraz môžu tešiť na kvalitnú džezovú hudbu. Džezové trio Standard way je častokrát označované aj  ako „nová džezová generácia“. Členmi tria sú hudobníci Ľuboš Brtáň /gitara/, Juraj Raši /bicie/ a  Róbert Ragan jr. /kontrabas/. Spolu s triom sa nám predstaví aj popredný slovenský saxofonista Miroslav Poprádi.

Stredoslovenské múzeum Vám už štvrtý rok za sebou prináša nádielku skvelej hudby v podaní vynikajúcich hudobníkov a interpretov s názvom Zelené tóny. V predchádzajúcich ročníkoch ste sa mali možnosť započúvať do džezu, nechať sa uniesť na vlne latinskoamerických rytmov, vypočuť si francúzsky šansón, spoznať krásy horúceho flamenca či precítiť tango na vlastnej koži.

Aj tento rok pre Vás pripravuje nezabudnuteľné chvíle strávené pri dobrej hudbe v príjemnom prostredí Thurzovho domu. Hudobné koncerty z cyklu Zelené tóny sa uskutočnia v Sakrálnej sieni Thurzovho domu na Námestí SNP vždy o 16,00 hod. Cena vstupenky je 3,50 €.