Záver septembra prináša na plátna kín očakávanú slovenskú novinku – film Pivnica. Multikin Cinemax zároveň na úvod októbra pripravuje aj ďalšiu Babskú jazdu.

Už od štvrtka, 27. septembra môžete vzhliadnuť v banskobystrickom multikine nový slovenský thriller Pivnica, v ktorom sa predstavia napríklad herci Milan Ondrík či Jana Oľhová, ale aj známy nemecký herec Jean-Marc Barr. V kine je však novinkou aj americký horor Hell Fest: Park hrôzy, kde sa partia kamarátov rozhodne užiť si zábavný park hrôzy. Uprostred strašidelných atrakcií ich však začne terorizovať a prenasledovať skutočná hrozba, ktorou je maskovaný zabijak. Okrem už uvedených noviniek si na svoje prídu aj deti, a to s novým animovaným filmom Piadinôžka. Multikino Cinemax zároveň pripravuje na utorok 2. októbra Babskú jazdu s filmom Zrodila sa Hviezda, v ktorom sa predstavuje Bradley Cooper či spevácka pophviezda Lady Gaga.

Aktuálne novinky na plátnach banskobystrického multikina predstavujeme v našom prehľade.

PIVNICA

Dlhoročné manželstvo Milana a Táni je v troskách, spája ich už len jediná dcéra Lenka. Keď sa však šestnásťročná tínedžerka nevráti domov z párty, ich život sa obráti naruby. Oboch rodičov pohltí bezmocnosť, strach a pocit viny. Kamaráti, spolužiaci, susedia, nikto im nevie pomôcť. Milan už neverí ani policajnému pátraniu, ktoré nikam nevedie a rozhodne sa odhaliť mrazivú pravdu sám. Čoho všetkého je schopný zúfalý rodič, keď mu zmizne dieťa?

HELL FEST: PARK HRÔZY

Partia kamarátov si ide užiť do zábavného parku hrôzy. Uprostred strašidelných atrakcií ich ale začne terorizovať a prenasledovať skutočná hrozba. Maskovaný zabijak. Ako sa dovoláte pomoci na mieste, kde si všetci myslia, že šialenec, ktorý sa vás pokúša zabiť a likviduje vašich kamarátov, je súčasťou show? Horor „Hell Fest“ pripravili producenti populárneho seriálu Živí mŕtvi (The Walking Dead). Predstavte si, že v zábavnom parku hrôzy vojdete do strašidelného zámku a do lona vám spadne nepríjemne skutočná odseknutá ľudská hlava. Nemôžete ani hovoriť, avšak nikoho iného to nevzrušuje, pretože odseknutá hlava k strašidelnému zámku tak nejako patrí. Presne tak sa cítia hrdinovia hororu Hell Fest. Sériový zabijak v maske si totiž z celého lunaparku hrôzy Hell Fest urobil dokonalé maskovanie a svoje vlastné smrtonosné ihrisko. Panoptikum strašidiel kropí skutočná krv, na veľavážené publikum čaká naozajstný des a smrť.

PIADINÔŽKA

Animované dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie obráti mýtus hore nohami, keď mladý šikovný Yeti nájde niečo o čom si myslel, že neexistuje, človeka – piadinôžku. Chýr o piadinôžke sa veľmi rýchlo rozšíri do kmeňa Yeti – ov. Vyvolá senzáciu nad tým, čo ešte môže byť tam vonku vo veľkom svete za ich zasneženou dedinkou. Všetko sa dozvieme v novom príbehu o priateľstve, odvahe a radosti z objavovania.

BABSKÁ JAZDA: ZRODILA SA HVIEZDA

2. októbra 2018 o 18.00 h

Vo filme Zrodila sa Hviezda sa v hlavných úlohách predstaví štvornásobný držiteľ nominácie na Oscara Bradley Cooper a spevácka pophviezda Lady Gaga. Kým pre Bradleyho Coopera ide o režisérsky debut, pre Lady Gaga o jej prvú hlavnú rolu vo filme.V novom spracovaní romantickej drámy Zrodila sa hviezda, stvárni Bradley Cooper ostrieľaného muzikanta Jacksona Mainea, ktorý objaví a zamiluje sa do začínajúcej speváčky Ally (Lady Gaga). Táto už svoj veľký sen o hviezdnej kariére vzdala…pokým ju Jack neprinúti výjsť na pódium pod svetlá reflektorov. Ale keď Allyin raketový štart zatieni jeho vlastnú kariéru, Jack stále obtiažnejšie nesie svoj ústup z veľkých pódií a o to viac bojuje so svojimi vnútornými démonmi.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.