V Medenom Hámri v týchto dňoch otvorili druhú banskobystrickú prevádzku čerpacej stanice OMV. Značka oslavuje už tridsiate výročie svojho pôsobenia na Slovensku a nová banskobystrická čerpacia stanica je presne stou prevádzkou OMV na našom území.

„Rok 2021 je pre nás výnimočný rovno dvakrát. Je to 30 rokov, čo pôsobíme na slovenskom trhu, ale je to aj otvorenie 100. čerpacej stanice,“ uviedol na utorňajšom slávnostnom otvorení konateľ spoločnosti OMV Slovensko Peter Vyšný.

OMV prináša do Banskej Bystrice úplne najmodernejší formát exteriérového i interiérového dizajnu čerpacej stanice. Ako pre BBonline.sk priblížil Michal Kubinec, retail manager OMV Slovensko, novú modernú podobu schválili na centrále známej spoločnosti vo Viedni len pred pár týždňami.

„Novootvorená čerpacia stanica má síce číslo sto, no našim cieľom nie je vytvárať rekordy. Ambíciou OMV je poskytovať služby najvyššej kvality a preto nás veľmi teší, že za 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sa už OMV symbolom práve takej výnimočnej kvality stala. Priamo v Banskej Bystrici sme doteraz mali len jednu čerpaciu stanicu a cítili sme rastúci dopyt našich zákazníkov po ďalšej prevádzke,“ doplnil Michal Kubinec.

V ponuke novej čerpacej stanice zákazníci nájdu palivo so zaručenou kvalitou. Pre tých, ktorí svojim vozidlám chcú dopriať to najlepšie, sú k dispozícii prémiové palivá OMV MaxxMotion. Špeciálna receptúra palív OMV MaxxMotion 100plus a OMV MaxxMotion Diesel spĺňa najprísnejšie kritériá automobilového priemyslu a vďaka jedinečným aditívam vodičom ponúka vyšší výkon, nižšie opotrebenie a dlhšiu životnosť motora.

Nielen tankovanie a občertstvenie, ale aj mnoho ďalších služieb

Pri hlavnom ťahu v Medenom Hámri môžu vodiči okrem kvalitného paliva získať aj sily na ďalšiu cestu. Zákazníci tu tradične nájdu nadštandardné služby, aj bohatú ponuku kávy, pochúťok a občerstvenia v kaviarni VIVA.

Vodiči a ich posádky sa na čerpacej stanici Medený Hámor môžu tešiť na kvalitné občerstvenie – už tradične chutnú VIVA kávu, kvalitnú 100 % arabicu. Nechýbajú ani bagety, ktoré vie obsluha čerpacej stanice zapiecť v špeciálnej peci, takže pečivo je teplé a chrumkavé, no náplň je naďalej čerstvá a svieža. Návštevníci si môžu dopriať aj hot-dogy s vysokým, až 95 % obsahom mäsa či ďalšie kvalitné produkty pod značkou VIVA.

Okrem toho budú mať k dispozícii možnosť zakúpiť si lístky na rôzne kultúrne či športové podujatia cez Ticketportal alebo si môžu priamo na čerpaciu stanicu nechať doručiť zásielku spoločnosťou Slovak Parcel Service. OMV nezabúda ani na tých najmenších – samozrejmosťou je prebaľovací pult.