Filmový festival o dobrodružstve, divokej prírode, extrémnych športoch a zážitkoch je opäť na Slovensku. Neobíde ani banskobystrické multikino Cinemax.

Počas celého novembra si budete môcť pozrieť v slovenských kinách tie najlepšie cestovateľské a outdoorové filmy z celého sveta. Hlavným spoluorganizátorom je NATIONAL GEOGRAPHIC Česko. Na všetkých návštevníkov festivalu čaká celovečerné pásmo špičkových filmov o dobrodružných expedíciách, odvážnych horolezeckých výstupoch často až za hranicou ľudských možností, o putovaní po Číne i po stopách obávaného dobyvateľa Džingischána, o prekonaní 1200 km arktickej pustatiny plnej nástrah či ďalší sprievodný program ako prednášky, výstavy či koncerty. Premietanie v Banskej Bystrici sa uskutoční 27. novembra od 18.00 h.

Podrobný program a ďalšie informácie o festivale rovnako ako zoznam miest, v ktorých bude premietanie prebiehať, nájdete na stránke festivalu www.expedicnakamera.sk. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.

Lístky je možné zakúpiť na pokladni kina alebo na tejto adrese…