cinemaxAj počas tohto týždňa prináša multikino Cinemax premiérové filmy. Od štvrtka 9. júna si tak môžete vychutnať ďalší pravdivý príbeh z prípadov Eda a Lorraine Warrenových vo filme V zajatí démonov 2. V premiére však môžete vzhliadnuť aj dobrodružno – fantazijný film Warcraft. Detské kino počas víkendu ponúkne animák Angry birds vo filme.

WARCRAFT

warcraftWarcraft je fenoménom herného sveta. Dôkazom jeho nesmiernej popularity môže byť viac než sto miliónov hráčov, ktorí si niektorú z verzií tejto hry zahrali. Prevedeniu Warcraftu na filmové plátno bránili jedine technologické limity kinematografie. Tieto omezenia padli a velkolepé fantasy dobrodružstvo o bolestivom stretnutí dvoch rôznych svetov konečne prichádza na filmové plátno. Kráľovstvo Azeroth a ríša Draneor sú úplne rozdielne. Azeroth je rozkvitajúca ríša ľudí, v ktorej múdro panuje kráľ Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytierom Lotharom (Travis Fimmel) a spoločenstvo mocných kúzelníkov v čele s mágom Medivhem (Ben Foster) dôsledne chráni mierumilovnú civilizáciu. V Draenoru predstavuje život permanentný boj medzi znepriatelenými rasami Orkov, ktorých spojí až neporaziteľný nepriatel, nákaza, která v ich zemi postupne ničí všetko živé. Ich vodce Gul´dan vytvorí s pomocou temnej mágie portál, ktorým môžu Orkovia preniknúť do iného sveta a ten si osídliť. Zhodou okolností sa ich cieľem stane práve Azeroth, ktorého obyvatelia sú ochotní brániť svoju zem do posledného muža, keďže im ani nič iné nezostáva. Zdá sa, že ničivý stret civilizácií nie je možné zastaviť. Tí, ktorí hľadajú náhradné riešenia, predsa existujú.

Podľa producenta Alexa Gartnera sa tvorci snažili o to, aby filmový Warcraft otvoril svoju náruč nielen fanúšikom hry, ale i tým, ktorí v Azerothu doteraz nikdy neboli. Naviac sa  snažili o to, aby alfou a omegou filmu neboli dokonalé triky, ale prepracované charaktery. „Máme hrdinov, s ktorými sa každý rád vydá na dobrodružnú výpravu. Som rád, že film je plný dokonalých trikových efektov, ale keby v ňom neboli postavy, v ktorých spoločnosti by ste chceli zostať aj po skončení titulkov, potom by to nebol správny film,“ vysvetľuje Gartner.

V ZAJATÍ DÉMONOV 2

conjuring2Nadprirodzený thriller z dielne New Line Cinema V zajatí démonov 2 v réžii Jamesa Wana (“Furious 7”), príchádza do kín po mimoriadne úspešnej rovnomennej prvej časti. Filmoví nadšenci sa tak môžu tešiť na ďalší skutočný príbeh renomovaných démonológov Eda a Lorraine Warrenovcov. Hlavných postáv sa opätovne zhostili nominantka na Oscara Vera Farmiga (“Up In the Air,”) a Patrick Wilson (“Insidious”) ako Lorraine a Ed Warrenovci, ktorí v jednom zo svojich najdesivejších paranormálnych prípadov cestujú do severného Londýna, aby pomohli slobodnej matke s výchovou štyroch detí, v dome plnom zákerných duchov.

DETSKÉ KINO – ANGRY BIRDS VO FILME 2D

(Víkend 11.6. – 12.6.2016  o  13.50 h,)

Z hry, ktorá si získala milióny fanúšikov po celom svete je dnes už kultový pojem: Angry Birds. Všetci ich poznajú, všetci im fandia, no nikto presne nevie, čo ich vlastne štve. Nastal čas zistiť, prečo sú Angry Birds stále také angry!

BJ_A4_SKBABSKÁ JAZDA – PRED TÝM AKO SOM ŤA POZNALA

Milé baby, aj tento mesiac si pre Vás CINEMAX prichystal BABSKÚ JAZDU, ktorá sa bude konať už v utorok 14. júna s romantickým filmom Predtým ako som ťa poznala. Zábava, uvoľnená atmosféra a skvelé darčeky opäť nebudú chýbať. Pripravte sa na romantickú drámu, ktorá Vás svojim príbehom chytí za srdce. V hlavnej úlohe osudy dvoch ľudí, vlečúce sa životom nevedno kam. Louise príde o svoju prácu v bistre a uvedomí si, že pravdepodobne už neľúbi svojho priateľa Patricka. Will po dopravnej nehode stratil chuť do života a už nikdy nebude môcť žiť ako kedysi. Cesty týchto dvoch mladých ľudí sa stretávajú a obaja vedia, že už nič nebude ako predtým. Predtým, ako sa poznali.

PREDPREMIÉRA PODFUKÁRI: 2. DEJSTVO

Špeciálna predpremiéra filmu Podfukári: 2 dejstvo už v stredu 15. júna v CINEMAX. Kúpte si vstupenky na predpremiéru a vychutnajte si neuveriteľné ilúzie medzi prvými. Vyberte si kartu a zapamätajte si ju. Pretože podfukári sú späť aby Vám opäť ukázali neuveriteľné kúsky magickej ilúzie. Tento krát sa pokúsia odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie. Pripravte sa na ilúzie, ktoré Vám zamotajú hlavu.

A4_web_london_DNPREDPREMIÉRA – DEŇ NEZÁVISLOSTI: NOVÝ ÚTOK

Predpremiéra filmu Deň nezávislosti: Nový útok už v stredu 22. júna v CINEMAX. Vychutnajte si pokračovanie jedného z najlepších sci-fi thrillerov ako prvý! Dvadsať rokov sme sa pripravovali. Vedeli sme, že sa raz vrátia. Využili sme preto na obranu všetky možnosti a zdroje Zeme. Študovali sme ukoristené mimozemské technológie, plány a spôsob myslenia votrelcov. Poučili sme sa z predchádzajúceho boja o prežitie i z cesty k nášmu víťazstvu. Sme pripravení na to, čo sa teraz z hĺbky vesmíru blíži k našej Zemi? Alebo nás pred zánikom zachráni hlavne naša vynaliezavosť a dôvtip? Ako je vôbec možné čeliť vesmírnej lodi, ktorá k zaparkovaniu potrebuje celý Atlantický oceán? Deň nezávislosti: Nový útok už v stredu 22. júna v 2D, 3D, IMAX 3D aj so štvrtým rozmerom D-BOX.

ARTMAX OPERA – WERTHER

(PRIAMY PRENOS – 27.6. 2016)

Massenetova opera založená na Goetheho románe Utrpenie mladého Werthera rozpráva príbeh beznádejnej lásky básnika Werthera voči Charlotte, ktorá ľúbi iného muža. Hudba je plná lyrickej hudby, vášne a emočného zápalu – práve Werther je často považovaný za najlepšiu skladateľovu prácu. Klasickú produkciu filmového, divadelného a operného režiséra Benoîta Jacquota diriguje Antonio Pappano. Taliansky tenor Vittorio Grigolo sa chopil role Werthera, pričom Charlotte v tomto spracovaní stvárnila úžasná Joyce DiDonato.

Okrem toho v multikine CINEMAX: Angry Birds vo filme 2D aj 3D, Ninja korytnačky 2 2D aj 3D, Odkaz vo fľaši, Ako sa zbaviť nevesty, X-Men: Apokalypsa 2D, Alica v krajine za zrkadlom 2D aj 3D, Kniha džungle 2D, Hra peňazí a Ostrí chlapci.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.