V banskobystrickom multikine Cinemax sa bude už v stredu, 19. októbra o 20-tej konať Pánska jazda s akčným dobrodružným filmom Black Adam. Pripravili sme pre vás aj súťaž o dve vstupenky.

V multikine Cinemax nemyslia len na dámy, ale aj pánov. Prečo by si špeciálne premietania s množstvom darčekov a pozorností mali užívať len návštevníčky kina. Teraz si, v pokoji bez svojich polovičiek a navyše vo výbornej atmosfére, budú môcť práve páni na Pánskej jazde vychutnať predpremiéru filmu Black Adam.

„V jeden vybraný večer pripravujeme špeciálnu predpremiéru filmu, ktorá je určená primárne pre mužov. Vezmi kolegov, kamošov, brata či otca na Pánsku jazdu a užite si skvelý večer v kine. Pri príchode vás bude čakať malé prekvapenie v podobe welcome drinku a občerstvenia a v neposlednom rade skvelý film, ktorý uvidíte ako prví. Akcia sa koná niekoľkokrát ročne. Pánska jazda je podujatie od 18 rokov,“ uvádza Cinemax Banská Bystrica.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji, alebo ich môžete pre seba a svojho parťáka vyhrať v našej súťaži, ktorá potrvá do piatka 14. októbra 2022 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.

BLACK ADAM – Pánska jazda

v stredu 19. októbra o 20.00 h

Takmer 5 000 rokov po tom, čo získal nadľudské sily egyptských bohov – a následne bol uväznený– je Black Adam (Dwayne Johnson) oslobodený zo svojej hrobky a je pripravený konať v zmysle svojej jedinečnej formy spravodlivosti v modernom svete.