Letné prázdniny sa síce chýlia ku svojmu záveru, vlna filmových noviniek na plátnach kín ale pokračuje.

Aj tento týždeň prišli do multikina CINEMAX Banská Bystrica viaceré novinky, ktoré sa oplatí vidieť. Na svoje si prídu milovníci zábavy vďaka dvom novým komédiám zameraným nielen na ženské publikum, aj keď to sa v nich možno nájde najviac. Komédia Skorosestry približuje, aký vie byť život zaujímavý a zvláštny a spájať zdanlivo nespojiteľné. V ďalšej komédii – Špión, ktorý ma dostal s Milou Kunis v jednej z hlavných úloh, sa zas dve kamarátky nečakane dostanú do centra špionážnej misie. Postavu Slender mana zas netreba zvlášť predstavovať milovníkom hororov. Teraz si táto fiktívna postava, aj keď podľa niekoho zrejme i reálna, vyslúžila miesto na filmovom plátne.

Aktuálne novinky na plátnach banskobystrického multikina predstavujeme v našom pravidelnom prehľade.

SKOROSESTRY

Nič nenasvedčuje tomu, že by sa ich životné osudy a cesty mohli niekedy pretnúť…Všetko sa však mení po smrti ich spoločného biologického otca, ktorého dovtedy ani jedna z nich nepoznala, no zdedia po ňom nádherný byt v Paríži. Lauren je atraktívna 29 ročná „it girl“, ktorá sa snaží preniknúť do módneho sveta a na dosiahnutie tohto cieľa využíva prostredie večierkov s parížskou smotánkou, na ktorých nesmie chýbať.Naproti nej, 28 ročná Olívia, je absolútne neschopná sa prispôsobiť zmenám a novým situáciám a je posadnutá dvomi vecami: zachrániť chod rodinnej cukrárne a nájsť si ideálneho manžela.Najmladšiu je Olívia, má 26 rokov a je zapálenou profesorkou histórie a stále býva u svojej mamy na predmestí Paríža. Pre tieto tri úplne odlišné sestry, bude spoločné bývanie a vzájomné spolužitie dosť výbušná záležitosť…

ŠPIÓN, KTORÝ MA DOSTAL

Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate Mc Kinnon) sú od detstva najlepšie kamarátky a bývajú spolu v Los Angeles. Jedného dňa sa u nich v byte objaví bývalý priateľ Audrey, ktorého prenasleduje banda nebezpečných zabijakov. Dodatočne vysvitne, že je tajným agentom, o čom sa dovtedy nikomu nezmienil. Dievčatá sa tak úplnou náhodou zapletú do medzinárodnej špionážnej misie, v rámci ktorej precestujú Európu, zlikvidujú zopár podozrivých indivíduí (väčšinou omylom) a pokúsia sa zachrániť svet.

SLENDER MAN

V malom mestečku v americkom Massachusetts chcú štyri stredoškoláčky rituálom poprieť existenciu tajomného Slender Mana. Keď však jedna z nich záhadne zmizne, všetko nasvedčuje tomu, že je v skutočnosti jeho poslednou obeťou…

ARTMAX – BISTRO RAMEN  už 28.8.2018

Príbeh o zvláštnej moci jedla zbližovať ľudí a napravovať staré krivdy. Mladý šéfkuchár Masato je odborník na tradičné japonské jedlo – ramen, ktorý sa v jeho rodine varí už po generácie. Keď mu život pripraví nečekanú skúšku, vydá sa Masato na ďalekú cestu do Singapuru. V meste plnom chutí a vôní spozná viac než jen lahodné recepty a rodinné tajomstvá. Ukáže sa, že jedlo má zvláštnu moc zbližovať ľudí a napravovať staré krivdy. A že láska prechádza ramenom.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.