logo_Logo_cinemax_noveCinemax prichádza aj tento týždeň s niekoľkými filmovými novinkami a premiérami. Do kín prichádza okrem iného aj novinka s Bradom Pittom, Železné Srdce.

ROZPRÁVKAR

rozpravkarVladimír Michálek nakrútil nový český film „Rozprávkar“. Scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. „Rozprávkar“ tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou. Marek Epstein je jedným z najvyhľadávanejších domácich autorov pre film a televíziu, je držiteľom Českého leva za scenár k filmu „V tieni“. Vladimír Michálek je režisér s vysokým kreditom, rekordman domácich výročných cien, jeho film „Je treba zabiť Sekala“ získal celkovo 10 Českých levov vrátane ocenenia za réžiu a najlepší film. Toto všetko originálne dopĺňa herecká zostava na čele s Jiřím Macháčkom, päťnásobnou držiteľkou Českého leva Annou Geislerovou a topmodelkou Evou Herzigovou, ktorá má šancu uplatniť v českom filme svoje zahraničné skúsenosti.“Rozprávkar“ hovorí jedinečný, ale svojim spôsobom mnohými z nás zažívaný „banálny“ príbeh. Príbeh muža medzi dvomi ženami, príbeh o vášni, túžbe, podvode, klamstve a večnom odpustení. Vzhľadom k tomu, že pôvodná kniha Barbary Nesvadbovej pracovala predovšetkým s emotívnou rovinou, pre film bolo nutné nájsť nosný príbeh.

ŽELEZNÉ SRDCE

furyApríl 1945. Zatiaľ čo sa spojenecká armáda pokúša o finálnu ofenzívu na európskom fronte, seržant Warddady (Brad Pitt) sa ujíma velenia tanku M4 Sherman, nazývaného Fury, a vydáva sa s päťčlennou posádkou na osudnú misiu priamo do svárov nepriateľa. Tvárou v tvár početnej presile a s nedostatočnou zásobou munície je Warddady odhodlaný preniknúť až do srdca nacistického Nemecka a za každú cenu bojovať až dokonca.

JESSABELLE

jessabelleJessie po strašnej nehode príde o snúbenca a navyše zostane ochrnutá. Aby sa z nešťastia aspoň trochu spamätala, nasťahuje sa do starobylého domu v Louisiane, ktorý kedysi patril jej otcovi. Ale pokoj je to posledné, čo ju tu čaká. Okrem podivného daru od dávno mŕtvej matky, nájde aj dôkazy o tom, že v čase jej narodenia sa v dome diali záhadné veci. Navyše čoskoro zistí, že v dome má spoločnosť – ducha, ktorý je z neznámych dôvodov voči nej nepriateľský a zo všetkých síl sa snaží ju zničiť.

DETSKÉ KINO – 7 TRPASLÍKOV 2D

detské kino cinemax(Víkend   15.11. – 16.11.2014 o 14:20)

Rozprávkový príbeh, ako ho nepoznáte.

Možno to bola nemotornosť, možno len smola …
Bobo, najmladší zo siedmich trpaslíkov nešťastnou náhodou pichol princeznú Ruženku do prsta než hodiny na oslave jej 18. narodenín odbili polnoc. Tak naplnil kliatbu zlej čarodejnice Della Morty. Touto drobnosťou totiž poslal celé kráľovstvo do stáročia trvajúceho spánku. On aj jeho šesť kamarátov musí stoj čo stoj chybu napraviť. Ale ako? Predsa bozkom z pravej lásky!
Trpaslíci vedia, že Ruženka miluje Jacka. On jediný ju môže prebudiť zo zakliatia. Lenže Jack je momentálne v pazúroch desivého draka Paliča. Ten, ako všetci vedia, sídli v pevnosti mocnej Della Morty. Našich sedem statočných naberie odvahu a neohrozene sa vydávajú Jacka oslobodiť.
A ako v každej správnej rozprávke, na malých hrdinov čaká veľa nástrah a dobrodružstiev.

PREDPREMIÉRA FIMU HRY O ŽIVOT: DROZDAJKA – 1. ČASŤ

Cinemax pre vás pripravilo exkluzívnu predpremiéru filmu Hry o život: Drozdajka – 1. Časť

Proti všetkým očakávaniam prežila Katniss hladové hry dvakrát, ale ani potom nemá kľud. V krajine vypuklo povstanie. Kapitol je naštvaný a chce pomstu. Kto by mal za nepokoje zaplatiť? Katniss. A čo je najhoršie? Prezident Snow dal jasne najavo, že v bezpečí nie je vôbec nikto. Bude pripravovaná revolúcia v čele s Katniss úspešná? Cena môže byť veľa vysoká.

PREDPREMIÉRA ANIMÁKU TUČNIAKY Z MADAGASCARU

Tucniaky_A4_predpremiera_CNMXMilé deti a milovníci animákov, Cinemax pre vás pripravilo špeciálnu predpremiéru s filmom Tučniaky z Madagascaru a vy ich môžete vidieť medzi prvými.

Príďte už 22. a 23. novembra o 14:00 do vášho kina a ku lístku dostanete lízanku.

Objavte tajomstvo najlepších a najvtipnejších supertajných agentov sveta: Kapitána , Kowalského , Rica a Pešiaka. Sú to nie len veselí a podarení vtáčikovia, sú aj najvýkonnejšia úderná jednotka tajných agentov . Sú pripravený kedykoľvek a kdekoľvek zasiahnuť aj  pri najmenšom ohrození sveta. Kapitán je odvážnym vodcom , ktorý nikdy neopustí kamaráta. Kowalski predstavuje mozog tímu s fotografickou pamäťou a dokonalými vedomosťami o všetkom . Rico je neriadená strela , bomba so zapáleným knôtom . A Pešiak? Ten je tak trochu podceňovaným najmladším členom skupinky , ale práve on verí , že spolu dokážu aj nemožné.

KONCERT SKUPINY ZOČI VOČI – AKUSTICKÉ TURNÉ

zocivoci_koncert_A4_CNMXMultikino Cinemax pre vás pripravilo akustické turné skupiny Zoči Voči po slovenských kinách.

Koncert v banskobystrickom Cinemaxe sa uskutoční v utorok 2. decembra o 19. hod. Vstupné v predpredaji 6 Eur. Vstupné v deň konania akcie 8 Eur. VIP vstupenka 12 Eur (Sedenie v prvých dvoch radách plus CD ako darček ku vstupenke. CD si môžete vyzdvihnúť na pokladni kina v deň koncertu po predložení VIP vstupenky za 12 Eur).

Vstupenky na koncert si môžete kúpiť na pokladni kina, alebo priamo na stránke multikina Cinemax.

Okrem toho v multikine Cinemax: Interstellar, Včielka Maja 2D aj 3D, Falošní poliši, Nebo nie je výmysel, Medzi náhrobnými kameňmi, Drakula: Neznáma legenda, Škatuliaci 2D, John Wick, Čo sme komu urobili, Sudca, Láska na vlásku, Dom kúziel 2D a Stratené dievča.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.