Quantcast

Už v utorok odohrá hokejový tím UMB svoj posledný zápas základnej časti vrámci Európskej univerzitnej hokejovej ligy. Domáca UMB nastúpi na zimnom štadióne v BB proti Diplomatom z Bratislavy. Začiatok zápasu je naplánovaný na 18:30.

UMB Hockey team - Diplomats Pressburg_11Ide o súboj tretieho s piatym. Lepšie postavený domáci tím v tabuľke základnej časti hodlá potvrdiť svoje postavenie pred playoff. Naopak Diplomatom ide o veľa, keďže ich prehra môže znamenať stratu šance na postup do vyraďovacej časti a bojov o Sekeras trophy. V tabuľke to pred poslednými zápasmi vyzerá od štvrtého do siedmeho miesta veľmi nevyspytateľne. Ktokoľvek z týchto tímov môže dostať čierneho Petra a zostať pred bránami vyraďovacej časti. V prípade, že by sa Diplomatom podarilo UMB zdolať, potvrdili by si svoju účasť v playoff.

Zápas bude mať náboj, nakoľko naši chlapci si body z domáceho prostredia určite ukradnúť nenechajú. Posledný vzájomný zápas odohraný v Bratislave skončil remízou v riadnom hracom čase. Následne UMB vyhral po samostatných nájazdoch 2:3.

Tím UMB hockey team pozýva všetkých v utorok 8.3. o 18:30 na Zimný štadión v Banskej Bystrici. Príspevok na vstupné je 1€. Deti do 15 rokov zdarma. Zo zápasu bude zároveň priamy prenos, ktorý budete môcť sledovať prostredníctvom internetovej TV ESO.