Ten, kto je vynikajúcim hráčom v klasickom pokri, nemusí byť úspešným v online pokri. Skvelou správou však je, že existuje  mnoho nástrojov, tipov a techník, ktoré vám pomôžu pri prechode na online poker.

K dispozícií vám ponúkame tri tipy pre online poker, ktoré pomáhajú začiatočníkom v hraní online pokru, ale sú vhodné aj pre pokročilejších hráčov, ktorí majú záujem vylepšiť svoju hru.

Začnite hrať s malými stávkami

Na začiatku sa odporúča začať hrať poker v online kasíne s nižšími stávkami. Zmysel je celkom jednoduchý – ihneď na začiatku sa oboznámite s princípom hrania online pokru a neprídete tak o veľké peniaze. Okrem toho, ak začnete hrať s nízkymi stávkami, máte oveľa väčšiu možnosť vyhrať v dlhodobom horizonte.

Navyše, ak hráte s nízkymi stávkami, váš stres bude oveľa prijateľnejší, vďaka čomu sa budete môcť plne sústrediť na dlhodobý cieľ – stať sa úspešným hráčom v online pokri.

Venujte sa len jednej hre a nie viacerým naraz

Online poker ponúka možnosť hrať súčasne naraz viacej hier pokru. Dôležité je však najprv sa naučiť hrať poriadne jednu hru a nerozptyľovať sa zbytočne hraním druhej. Akonáhle budete ovládať online poker na lepšej úrovni, v takom prípade sa môžete pustiť do hrania viacerých hier súčasne.

Ak ste začiatočník a ešte len hľadáte nejakú stránku, kde je možné hrať online poker, potom odporúčame vyskúšať online herňu pokru PokerStars.

Vytvorte si ideálne prostredie

Aj malé, nepatrné zmeny či skrášlenia okolia prostredia, v ktorom hráte online poker môžu byť nápomocné. Prispôsobte si miestnosť, v ktorej budete hrať online poker. Napríklad vymaľujte steny, no zvoľte farbu, ktorá vás nebude rozptyľovať. Okrem toho si môžete miestnosť skrášliť kvetami a existuje mnoho ďalších možností.

Faktom je, že ak si vytvoríte ideálne prostredie pre hranie online pokru, má to veľký vplyv na hráča. Ten je v oveľa v komfortnejšom pohodlí, vďaka čomu sa to môže preniesť i do lepších rozhodnutí v hre.

Vyššie spomenuté tipy vám pomôžu dosahovať lepšie výsledky v hraní online pokru. Veľkou výhodou je, že tieto tipy nie sú vôbec náročné na aplikáciu a nepredstavujú veľa úsilia a ani práce. Stačí začať a môžete sa i vy stať úspešným hráčom v online pokri.