Schopnosť zaujať nežnejšie pohlavie je pre niektorých mužov ako keby prirodzená a nikdy nemajú problém nadviazať novú (vážnu) známosť. Pre niektorých môže byť naopak „boj“ už len pozvať ženu na rande. A keď sa to podarí, čo potom?

Nájdite také témy na rozhovor, do ktorých môžete prispievať obaja

Ak ste pred prvým rande s vašou novou známosťou značne nervózny a hľadáte „návody“ ako toto rande úspešne absolvovať, aby ste si nezmarili šancu na ďalšie, určite sa dočítate rady typu, že máte byť sám sebou a zaujať svojou prirodzenosťou. Takéto rady sú síce pekné a v podstate majú pravdu, veď ak hľadáte vážny vzťah, prečo by ste mali niečo predstierať?

Avšak treba sa vedieť správať hlavne tak, aby ste zaujali dámu, ktorá na to rande s vami išla. Takže ak ste najviac sám sebou, keď rozprávate o planétových prevodovkách, celkom určite to nebude vhodná téma na rande. A už vôbec nie na to prvé.

Nikto nemá tak zaujímavý život, aby ženu bavilo počúvať len o ňom

Vo všeobecnosti by sa dalo povedať, že prvoradé je nerozprávať stále len o sebe bez toho, aby ste dámu pustili k slovu. Nech máte mienku o zaujímavosti svojho života akokoľvek veľkú alebo aj ak je váš život skutočne zaujímavý, určite nebude žiadnu ženu baviť počúvať pár hodín len o tom, čo robíte a kde všade ste za posledný rok bol.

Môžete jej tak darovať aj tú najkrajšiu kyticu ruží a zobrať ju do tej najluxusnejšej reštaurácie, ale ak ju počas večere nepustíte k slovu, môžete si byť istý, že bude mať chuť vám tú kyticu napchať do úst, aby ste konečne stíchol. Preto je nielen dôležité vedieť, čo hovoriť, ale aj kedy byť ticho a počúvať.

Nemusíte sa ani silou mocou snažiť viesť zložité rozhovory o náročných témach, aby ste zaujali svojim intelektom. Ak bude rozhovor „výživný“ z oboch strán, kľudne sa môžete rozprávať aj o bežných veciach ako sú obľúbené voľnočasové aktivity, či jedlo a oboch vás to bude baviť.