Quantcast

Predĺžený víkend bude prázdninový, ale predovšetkým sviatočný. Voľné dni si môžete užiť priamo na svahu, jazdou vláčikom či na koncertoch.

VEĽKONOČNÁ LYŽOVAČKA

parksnowdonovalyDonovaly – Park Snow Donovaly, piatok 25. marec až utorok 29. marec

Zahradište i Nová Hoľa stále ponúkajú služby na svahu. Počas veľkonočných prázdnin bude k dispozícii od 10. hod. do 16. hod. denne až to utorka 29. marca. K dispozícii je aj umelá ľadová plocha. Viac sa dočítate v našom staršom článku.

OTVORENIE SEZÓNY A VEĽKONOČNÉ JAZDY

i_3728833Čierny Balog – Čiernohronská železnica, piatok 25. marec až pondelok 28. marec

Veľkonočné jazdy tento rok otvárajú sezónu pravidelných jázd na Čiernohronskej železnici.  Plán jázd na Čiernohronskej železnici počas Veľkonočných sviatkov 24.3.-28.3.2016 začína od jedenástej hodiny predpoludním až do pol štvrtej popoludní. Smer vláčika je medzi Čiernym Balogom, Vydrovom a Šanske.

BYSTRICA HRÁ TUBLATANKU A SLOBODNÚ EURÓPU

hlavicka0681Klub 77, piatok 25. marec o 20. hod.

Spomienkové podujatie na Ďura Černého, fantastického človeka, bubeníka skupiny Tublatanka a Slobodná Európa.

VEĽKÁ NOC NA ZÁMKU GRAND VÍGĽAŠ

Vígľaš, sobota 26. marec o 11. hod.

Zaujímavá sobota na neďalekom zámku. Zažiť tu môžete vystúpenie šermiarov, sokoliarov či lukostrelecký turnaj. Možnosť aj prehliadky zámku za drobný poplatok.

PLASTERY

Tartaros RC, sobota 26. marec o 19. hod.

Koncert zvolenského old-skull death metalového zoskupenia Plastery so svojim hudobným hosťom.

TIEŇOVÉ DIVADLO PANI OFÉLIE

tienove_divadlo_pani_ofelie_2Bábkové divadlo na Rázcestí, nedeľa 27. marec o 16. hod.

Inscenácia venovaná 55. výročiu založenia profesionálneho bábkového divadla v Banskej Bystrici. Rozprávka o splnených snoch. Dĺžka predstavenia je 80 min. Vstupné je 3,50 eur, v predpredaji 3  eurá. Pre deti od 6 rokov. S finančnou podporou MK SR.

RECITÁL PETRA NAGYA

Sliač – Kinosála hotela Palace, nedeľa 27. marec o 19. hod.

Pozývame na Recitál slovenského speváka Petra Nagya v neďalekom Sliači. Vstupné je v predpredaji 12 eur a na mieste 14 eur.

AVANTASIA

Zimný štadión, nedeľa 27. marec o 19. hod.

Hudobný projekt Tobiasa Sammeta spájajúci veľké mená svetovej metalovej a rockovej scény. Najúspešnejšia metalová opera všektých čias … na Slovensku. Kiske – Lande – Sammet – Martin – Catley – a iní. Vstupenky sú stále v predaji v sieti ticketportal.