Dámska mikina je dnes jedným z nevyhnutných kúskov módneho ženského šatníka. Hoci pôvodne išlo o športový odev, dnes je tiež ikonickým symbolom ležérneho vzhľadu, ktorý je veľmi módny.

Používa sa však aj ako módny doplnok a je k dispozícii v mnohých variantoch. Poďme sa pozrieť na to, ako zaradiť mikinu do vášho outfitu, aby ste vyzerali štýlovo.

Pohodlnosť na každý deň

Dámska mikina môže mať kapucňu, môže byť skladaná, zapínaná na zips alebo dokonca vo veľkosti oversize – vo veľmi veľkej veľkosti, aby sa maximalizovalo pohodlie. Vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu a pohodliu je to ideálna mikina na domáce pohodové dni. Mikinu môžete nosiť bez ohľadu na ročné obdobie, čo dokazuje, že je ľahko prispôsobiteľná a vždy v móde.

Veľký výber dámskych mikín môžete nájsť na stránke House Brand – dámske mikiny. Tento internetový obchod má v ponuke klasické mikiny, s kapucňou, na zips, oversize, dokonca aj s potlačou.

S džínsami, sukňou alebo s klasickými nohavicami?

Mikina tvorí univerzálny komplet so širokou škálou džínsov. Okrem prípadov, keď sa chystáte na spoločenskú udalosť. Rovné a nariasené džínsy vyzerajú skvele s orezanými mikinami, zatiaľ čo obtiahnuté džínsy a legíny môžete nosiť s oversize mikinou.

Jednofarebná klasika, kockovaná asymetria, priliehavá koža, mäkký semiš, praktický denim – všetky sukne dobre fungujú s mikinami, ak sa zvolí správna dĺžka a farebná kombinácia týchto dvoch kúskov šatníka. Ak však chcete vytvoriť zaujímavý outfit, skombinujte toto duo s vojenskými topánkami s hrubou podrážkou a vhodnými doplnkami a bižutériou.

Ak viete, ako nosiť klasické nohavice, odhoďte stereotypy bokom. Nechajte sako a hodvábnu blúzku ležať v skrini a skúste si namiesto nich obliecť krátku mikinu. Samozrejme, mikina by sa mala vyberať zvlášť pre toto duo – tá, ktorú denne používate na behanie, sa do tohto súboru určite nehodí.

Športový a elegantný vzhľad do chladnejšieho počasia vytvoríte, ak si oblečiete klasický kabát. A veselý záblesk v očiach nielenže podčiarkne váš vkus, ale tiež dokáže vyzdvihnúť mladistvú dušu.

Ak máte niekedy chuť očariť, vyskúšajte mikinu so všetkými kúskami zo svojho šatníka. Možno objavíte nové ja. A svoju obľúbenú mikinu budete chcieť doplniť o niekoľko nových štýlových možností. Pokiaľ nevlastníte veľa mikín, určite navštívte stránku https://www .housebrand.com/sk /sk/zena/clothe/mikiny, nájdete tam tie najštýlovejšie dámske mikiny.