Deň zaľúbených je za dverami a my máme pre vás tip, kde stráviť tento deň spoločne so svojou polovičkou. Zistili sme, kde dostanete špeciálne Valentínske menu, manželskú zľavu a na koniec čokoládové prekvapenie.

Láska ide cez žalúdok a v Reštaurácii u Červeného raka sa o tom môžete presvedčiť dvojnásobne. Priamo v srdci historického centra mesta nájdete štýlovú reštauráciu, ktorá Vás ponorí do neopísateľnej atmosféry modernej gastronómie a spolu s príjemným personálom sa postarajú o nezabudnuteľný valentínsky večer.

V romantickej atmosfére na krásne prestretom stole vás privíta pohár vychladeného šampanského, ktorý nabudí vaše zmysly.

V špeciálnom Valentínskom menu si kuchári Červeného raka dali záležať a výber je zaujímavý. Pochutnať si môžete na  husacej paštéte s domácou ciabattou a olivami, kačacích prsiach na pomarančovo-karamelovej omáčke s pečenými zemiačikmi alebo na jahňacích kotletách „Zaragoza“ so zelenou fazuľkou na  anglickej slaninke a pečenými zemiačikmi. Pre maškrtné jazýčky sa podáva čoko-torta pána Krebsa, jedného z majiteľov budovy Raka v špeciálnom valentínskom prevedení s pôvodným receptom zo starej Bystrice. Okrem špeciálneho menu si môžete vybrať zo širokej ponuky jedál.

U Červeného raka sa nezabúda ani na Národný týždeň manželstva, a preto ak dokážete personálu reštaurácie pravosť vašich obrúčok, tak dostanete zľavu 10%.

Nezabúdajte, že Deň svätého Valentína nie je jediný deň, počas ktorého si naše polovičky zaslúžia pozornosť, ale jediný kedy sa nepozornosť nezabúda.

Valentínske menu 14.2.2013 u Červeného raka:

  1. Husacia paštéta s domácou ciabattou s olivami
  2. Kačacie prsia na pomarančovo-karamelovej omáčke s pečenými zemiačikmi
  3. Jahňacie kotlety „Zaragoza“ so zelenou fazuľkou na  anglickej slaninke a pečenými zemiačikmi

Čoko-torta pána Krebsa s vanilkovou zmrzlinou