Sushilovers zo stredného Slovenska dlho snívajú o tom, ako ukončia pracovný týždeň kvalitným a chutným jedlom. Majstri japonskej kuchyne z nitrianskeho Koisushi vyslyšali ich volanie a každý piatok dovezú prvotriedne sushi a svieže poké aj do Banskej Bystrice. Gastronómia v meste pod Urpínom sa posúva opäť o level vyššie!

Bezpečná gastroturistika pred víkendom

Aktuálna situácia nepraje milovníkom dobrého jedla, ktorí predtým neváhali za svojimi obľúbenými špecialitami vycestovať aj mimo okres. Gastronomické zážitky sa obmedzili na zónu rozvozu reštaurácií v okolí. Ak patríte medzi milovníkov japonských špecialít, piatok bude znova vaším obľúbeným dňom v týždni (počas lockdownu sa totiž zvyknú dni zlievať). No a ako lepšie začať víkend, než darčekom pre oči aj najvyberanejšie chuťové poháriky?

Čerstvé sushi priamo ku dverám

Nitrianska reštaurácia Koisushi pripravuje prvotriedne sushi a japonské špeciality už od roku 2014. Odvtedy sa stihla niekoľkokrát stať najúspešnejšou sushi donáškou v Nitre. Aký je ich recept na úspech? „Sushi robíme s láskou a pokorou k samotnému remeslu sushi majstra. Jedlo vždy pripravujeme s dôrazom na maximálnu čerstvosť a kvalitu. Veríme, že naši zákazníci dokážu práve takýto prístup oceniť,“ prezradil sushi majster Tomáš.

Chalani z Koisushi sa rozhodli dopriať gastronomické zážitky aj Bystričanom a každý piatok rozvážajú čerstvé sushi a poké do Banskej Bystrice. Ako prebieha objednávka?

  • Rezervácie na objednávky môžete zadávať v priebehu celého týždňa – od pondelka do piatku 14:00. Samotná donáška prebieha v piatok medzi 18:00 – 20:00. Počet rozvozov je limitovaný.
  • Vybrať si môžete z rozvozového menu jedál na webovej stránke.
  • Objednajte si na čísle 0911 555 265.
  • Cena donášky je 2 €, minimálna objednávka je 20 €.
  • Jedlo vám donesie kuriér každý piatok večer kdekoľvek v Banskej Bystrici a okolí. Cena donášky sa v prípade okolitých obcí môže líšiť.
  • Ku každej objednávke dostanete zadarmo sójovú omáčku, wasabi, zázvor a paličky.

Itadakimasu! Dobrú chuť!