Do banskobystrického hudobného Klubu 77 zavíta už v piatok, 27. septembra jedna z najoriginálnejších osobností českej hudobnej scény – Vlasta Redl.

Moravský multiinštrumentalista, ktorý v tvorbe originálne spojil rock, bigbít, folk a ľudovú hudbu zahrá najznámejšie hity aj úplne novinky.

Český legendárny spevák má navyše blízky vzťah ku Horehroniu, odkiaľ má korene po svojej mame a pod Kráľovou hoľou trávil nejedny prázdniny v detstve.

Jedinečný koncert autora známej poviedky “Hoří Horní Heršpická Hospoda“ sľubuje nezabudnuteľný zážitok. Fanúšikovia sa môžu tešiť na známe skladby ako „Bože můj“, „Dvakrát“, „Husličky“ alebo „Sbohem galánečko“.

Vlasta bude vystupovať v sprievode svojej kapely: Matěj Morávek – gitara, Petr Ptáček – bicie, Tomáš Koudelka – basa, Borek Nedorost – klávesy, Ruda Březina – sax.

Aktuálne informácie o koncerte nájdete na Facebook evente. Vstupenky sú v predpredaji  v Lenna Cafe (bývalá Kakatka) na Hornej 20 v Banskej Bystrici v cene 18 eur. Na mieste budú v predaji vstupenky v cene 23 eur.

Súťaž!

Jedinečný hudobný zážitok si môžete vychutnať aj v súťaži, ktorú na portáli BBonline.sk v spolupráci s Klubom 77 prinášame. Stačí sa do nej zapojiť prostredníctvom nášho Facebooku do utorka, 24. septembra.

Súťaž ❗️Jedna z najoriginálnejších osobností českej hudobnej scény, Vlasta Redl vystúpi v banskobystrickom Klub 77 už…

Uverejnil používateľ BBonline.sk Nedeľa 22. septembra 2019