Banská Bystrica sa už v túto sobotu 5. novembra stane dejiskom veľkej koncertnej show. Naživo vystúpia legendy 90tych rokov EAST 17, Mr. PRESIDENT, TWENTY 4 SEVEN, CORONA, HADDAWAY a FUN FACTORY, pričom celý večer sa o dobrú náladu postará známy moderátor Martin „Chyno“ Chynoranský a DJ Štefan Ištok, ktorý naservíruje prierez hitov 90. rokov až po záverečný MEGAMIX.

Tipsport aréna zažije celovečerné hudobno-tanečné podujatie s takou koncentráciou hudobných hviezd, akú Banská Bystrica ešte nezažila. Skupiny, ktoré na vrchole svojej kariéry dosahovali top priečky svetových hitparád a dodnes figurujú na zoznamoch najpredávanejších hitov všetkých čias, si už túto sobotu naživo vypočuje niekoľko tisíc fanúšikov, ktorí sa okrem hudobného zážitku môžu tešiť na viaceré bonusy večera.

O najvyššiu kvalitu zvuku sa postará miestny tím rovnako svetového mena, Ministry Rental Service, ktorý bude mať pod palcom aj svetelnú šou. Tú doplní až piatimi veľkoplošnými LED obrazovkami s uhlopriečkami prevyšujúcimi 6 metrov. Prepojením live kamier s novou LED kockou, nachádzajúcou sa pod strechou Tipsport arény, a 50  LED obrazovkami, nachádzajúcimi sa v zázemí arény, diváci nezmeškajú žiaden koncertný moment, či už budú tancovať na ploche, alebo pri svojich miestach na tribúnach.

Divákom okrem hudobných a tanečných zážitkov organizátori pripravujú čo najväčší komfort v podobe vyše 15 bufetov s občerstvením a nápojmi, či veľkokapacitnou šatňou, kde si môžu hneď po príchode odložiť svoje vrchné odevy.

O technické a organizačné zabezpečenie podujatia sa postarajú rovnako lokálni profesionáli z BDM group. Celé podujatie tak bude niesť punc skutočne vlastnej, banskobystrickej produkcie. Výstavbe pódia sa už od piatka budú venovať desiatky profesionálov. Kvôli prípravám pódia a zásobovaniu bude už od štvrtka okolie arény uzatvorené. Organizátori aj preto odporúčajú návštevníkom počas podujatia parkovať v širšom okolí, v ideálnom prípade prísť radšej v dostatočnom predstihu taxíkom, resp. prostriedkami MHD. O všetok komfort návštevníkov sa následne postará personál Tipsport arény.

Na mieste sa už vstupenky predávať nebudú, posledné vstupy ako i posledné exkluzívne miesta v novo vytvorenej VIP A1 zóne si ešte stále môžu záujemcovia zakúpiť v sieti ticketportal.sk. Podľa vyjadrenia A. Botlika, organizátora podujatia, je už aréna na 95% vypredaná.

Brány arény sa otvoria o 16-tej hodine a program o 17-tej odpáli moderátor Martin „Chyno“ Chynoranský a Dj Štefan Ištok.

Súťaž!

V predaji sú posledné voľné lístky, ale jeden šťastlivec sa môže skvele zabaviť aj vďaka portálu BBonline.sk. Našu last-minute súťaž nájdete na Facebooku BBonline.sk.