Pokračovanie už kultovej komédie, ktorá aj mnohým Slovákom napovedá, že s alkoholom a bezbrehými žúrmi to netreba preháňať. Partia filmu Vo štvorici po opici po tretíkrát ukáže, kam až môže celkom nevinná zábava zájsť. Práve s hrdinami tohto filmu, ktorý od štvrtku premietajú v banskobystrickom multikine CINEMAX spolu s ďalšími novinkami, môžete hrať o dvojicu voľných lístkov na ľubovoľný film.

VO ŠTVORICI PO OPICI 3

hangover3Epické finále svetoznámej komedie, ktorá rozosmiala milióny ľudí. Najskôr stratili ženícha v Las Vegas. Potom sa im podarilo to isté i s bratom nevesty. A tentokrát budú liečiť zlomené srdce po smrti najbližšieho. Šialenému Alanovi totiž zomrie otec a tak sa partička, ktorá takmer položila mesto hazardu na lopatky, vracia, aby mu vymyla mozog poriadnou dávkou alkoholu. Čo sa samozrejme zvrhne a odštartuje ďalšiu plejádu humorných situácií.

[youtube j8WCsrfs1bo 640 360]

KRÁĽOVSTVO LESNÝCH STRÁŽCOV 3D

Tvorcovia Doby ľadovej a Ria odhaľujú neobyčajný, pod povrchom skrytý svet v 3D animovanej dobrodružnej komédii Kráľovstvo lesných strážcov. Príbeh večného boja dobra so silami zla, kde dobro ochraňuje prírodu a zlo sa naopak snaží prírodu nemilosrdne zničiť.

epicBystré, statočné a tvrdohlavé dievča, taká je sedemnásť ročná MaryKate, ktorá prežije dobrodružstvo, o akom sa jej nesnívalo ani v najdivokejšom sne! Po návrate do rodného domu sa snaží zblížiť so svojím otcom, ktorý sa jej odcudzil. Svojrázny a roztržitý profesor Bomba je posadnutý skúmaním pozoruhodnej civilizácie drobných lesných mužíčkov žijúcich v lesoch. Mary Kate dochádza trpezlivosť. Po tom, čo sa kúzlom ocitne v tomto podivnom lesnom spoločenstve je nútená svoj pohľad prehodnotiť. Pokiaľ sa chce dostať späť domov, musí partičke zábavných zelených postavičiek pomôcť, uveriť v ich tajuplný svet a zachrániť ho. Boj o záchranu lesa sa však premení na boj o náš ľudský svet. Vďaka odvahe, ktorú Mary Kate preukáže, získa naspäť nielen svojho otca Bombu, ale aj nových priateľov. Kráľovnú lesa – krásnu, múdru a silnú Taru. Obriu húsenicu Nim Galuu, známu svojou vášňou pre večierky, ktorej rovnako nechýba múdrosť a praktickosť. Komediálne duo slimákov Tresk a Plesk, pričom Tresk sa považuje za najväčšieho lámača ženských sŕdc v lese. Ostrieľaného bojovníka Ronina, veliteľa elitnej lesnej jednotky, muža s ostrými črtami a suchým humorom, ochotného za svoju kráľovnú položiť vlastný život.

[youtube TVLjWWTm-9E 640 360]

KAUZA CERVANOVÁ

Pred 37 rokmi bola zavraždená študentka medicíny Ľudmila Cervanová, dcéra plukovníka Cervana, ktorý sa zúčastnil na niekoľkých utajených misiách v arabských krajinách. Od roku 1976 prebiehalo frenetické vyšetrovanie, nasledovala osobná zainteresovanosť prezidenta republiky Gustáva Husáka do prípadu a desiatky výsluchov zadržaných a obvinených, vydieranie, manipulácie, falošné priznania, utajovanie informácií, a masívna propaganda v médiách. V roku 1981, po piatich rokoch vyšetrovania, socialistické súdy odsúdili skupinu siedmich mladých mužov. Spolu na 108 rokov. Boli navrhované tri tresty smrti, ktorým unikli len o vlások. kauza cervanovaV najťažších väzniciach Československa si každý z nich odsedel dlhé roky. Bez dôveryhodných dôkazov a svedectiev.

Nežná revolúcia v roku 1989 priniesla šancu na nový proces. V roku 2004 boli obžalovaní, napriek novým dôkazom spochybňujúcim ich vinu, opäť odsúdení. Dnes je z nich sedem starnúcich mužov so zmarenými životmi, ktorí súboj so slovenskou justíciou prehrali a predsa stále bojujú o svoju nevinu a očistenie. Tvrdia, že boli zapletení do politicko-súdnej konšpirácie komunistického režimu. Čakajú na rozhodnutie Európskeho súdu pre ľudské práva – poslednej inštancie, ktorá môže rozhodnúť, či zomrú ako vrahovia.

Dokumentárna tragédia o práve na spravodlivosť je osemročnou detektívnou výpravou režiséra Roberta Kirchhoffa do temných hlbín dodnes neuzatvoreného a medializovaného prípadu únosu, znásilnenia a vraždy mladej medičky.

[youtube 2SK5k8QrQCI 640 360]

TIESŇOVÁ LINKA

The Call je bravúrne nakrútený napínavý thriller s očarujúcou Halle Berry v hlavnej úlohe. Keď pracovníčka núdzovej linky 911 prijme hovor dievčaťa, ktoré bolo unesené, uvedomí si, že to má na svedomí vrah, ktorého už raz mala na telefóne a chce urobiť všetko preto, aby dievča zachránila.

[youtube f7yf6qsY4tA 640 360]

DETSKÉ KINO – NEUVERITEĽNÉ DOBRODRUŽSTVÁ TADA STONESA

(Víkend 2.6.- 2.6.2013)

Tad od malička túžil byť archeológom, no vyrástol z neho len rojko staviteľ. Vďaka náhodnej zámene sa vydáva na expedíciu plnú dobrodružstiev. Pri záchrane strateného mesta Inkov ho sprevádza krásna a inteligentná výskumníčka Sara, peruánsky „vždy-pripravený“ obchodník Freddy, jeho verný pes Jeff a nemý papagáj.

Deti, príďte osláviť svoj sviatok – Medzinárodný deň detí do multikina CINEMAX s rozprávkou Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa 2D spolu so svojimi rodičmi. Túto zábavnú a dobrodružnú rozprávku vám premietneme len za 3,90 EUR a ešte k lístku dostanete aj DETSKÝ POPCORN. Táto super cena platí aj pre vašich rodičov! Akciová cena platí iba 1.6.2013 na 3 predstavenia filmu Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa v 2D (o 13:30, 15:30 a 17:30).

[youtube LX3vC7PM7pw 640 360]

ARTMAX – LEN BOH ODPÚŠŤA

(Utorok 4.6.2013 o 20:30)

Pred desiatimi rokmi Julian zabil policajta, ale podarilo sa mu utiecť. Dnes je z neho jeden z najväčších drogových dealerov v Bangkoku. Keď Julianov brat zabije prostitútku, polícia si pozve na pomoc changa – Anjela pomsty, ktorí dovoľujú otcovi zavraždeného, aby ho osobne zabil. Tým však rozpúta peklo, pretože do situácie sa vloží Julianova matka, šéfka jednej z najsilnejších zločineckých organizácií, ktorá Juliana vysiela pomstiť svojho brata.

[youtube 19qN-MX0_Bs 640 360]

Okrem toho v multikine Cinemax: Veľký Gatsby 2D aj 3D, Rýchlo a zbesilo 6, Iron Man 3 2D, Neuveriteľné dobrodružstvá Tada Stonesa 2D a 3D, Rozkoš v oblakoch, Fulmaya, dievčatko s tenkými nohami a Šmejdi.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/

Hrajte o voľné lístky do kina!

Multikino CINEMAX Banská Bystrica vám v spolupráci s portálom BBonline.sk prináša pravidelne súťaž o voľné lístky na ľubovoľné predstavenia v banskobystrickom multikine. Hrajte o dve voľné vstupenky na ľubovoľný 2D film. Ak chcete byť zaradení do žrebovania, stačí do stredy 5. júna 12.00 h odpovedať na našu súťažnú otázku, ktorá znie: Aké sú filmové krstné mená štvorice kamarátov vo filme Vo štvorici po opici?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stal Andrej Marko.