Do banskobystrického Klubu Hudby a Divadla (HaD) zavíta 3T. Nie po prvý raz. Tým, ktorí 3T už zažili, netreba hovoriť, že toto improvizačné trio to dokáže poriadne roztočiť a je zárukou dobrej zábavy. Chcete sa o tom presvedčiť? Vystúpenie 3T si môžete pozrieť v utorok 19. marca o 19.00 h. Napríklad aj so vstupenkami, ktoré môžete vyhrať v našej súťaži.

3T_63T, teda Tri Tvorivé Tvory, je divadelno-improvizačná skupina troch hercov, ktorí si užívajú adrenalín na javisku. Trio tvoria ho Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano Staško. V prípade 3T je improvizácia ako výsledný divadelný tvar, vždy v komunikácii s divákom. Predstavenia sú interaktívne, kde divák určí smerovanie deja, alebo ho v procese pozmení. Improvizácia 3T je v značnej miere situačná. Znamená to, že humor ktorý trio produkuje, vzniká priamo na javisku. Často ním prekvapujú aj sami seba. Každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, cesta do krajiny fantázie a temných zákutí ľudskej predstavivosti. Neplatia tu žiadne obmedzenia.

Predstavenie v Klube HaD na Hornej 95, sa uskutoční už v utorok 19. marca o 19-tej hodine. Viac informácií nájdete na stránke www.klubhad.sk a vstupenky si môžete rezervovať na kontaktoch:  klubhad@klubhad.sk, 0917 101 363.

A na portáli BBonline.sk sa môžete do nedele 17. marca 20.00 h zapojiť aj do našej súťaže o dva voľné lístky na utorňajšie predstavenie o 19.00 h. Musíte ale najskôr správne odpovedať na otázku, čo znamená 3T?

Súťaž je ukončená. Vítazkou sa stala Petra Mikušková.