Najlepšia party s tanečnými hitmi rokov minulých je späť aj v novom roku. Už desaťročia sa o ňu stará dídžej Rudo Tuček a v klube Ministry of Fun bude jeho Video Oldies Party pripravená znovu už v sobotu, 4. februára.

Nielen uletené deväťdesiatky, ale aj niektoré staršie hity dokážu doteraz zaistiť neopakovateľnú atmosféru na parkete. Na rozdiel od množstva nových skladieb v sebe majú niečo, čo nás dokáže dostať do pohybu za krátku chvíľu a navyše, často sa spájajú s našimi spomienkami.

Tie najlepšie tanečné oldies hity vyberá vo svojej jedinečnej show Rudo Tuček a spolu s jeho hosťom sa o takúto zábavu postará znovu už túto sobotu. Jeho hudobný mix dopĺňajú navyše aj originálne videoklipy na celých 100 metroch štvorcových LED obrazoviek, ale aj jedinečná vizuálna show prostredníctvom najmodernejších technológií či tanečnice.

Lístky sú už teraz v predaji na webe klubu. Banskobystrické Ministry pritom pripravuje v nasledujúcich týždňoch viaceré lákadlá pre fanúšikov skvelej tanečnej hudby. Ďalší program klubu nájdete na ministryoffun.sk.

Súťaž!

Nezažili ste ešte atmosféru Video oldies party Ruda Tučeka alebo potrebujete o dôvod viac, pre ktorý si v sobotu do klubu Ministry of Fun zájsť?

Tak vám portál BBonline.sk v spolupráci s klubom Ministry of Fun takýto dôvod dá. Zapojte sa do piatka, 3. februára 12.00 h na Facebooku BBonline.sk do súťaže o 2×2 voľné vstupenky na sobotný večer v banskobystrickom klube Ministry of Fun.