Po minuloročnom, mimoriadne úspešnom až dvojmesačnom turné, sa jedna z najoriginálnejších formácií vracia opäť aj na Slovensko.

Multižánrové trio TRIPLE JUMP popri doterajšej tvorbe ponúkne tiež úplne nové piesne a skladby. Tie sú súčasťou CD, ktoré je sprodukované exkluzívne len pre turné po Slovensku, Čechách a Rakúsku v limitovanom počte kusov.

Triple Jump tvorí trojica talentovaných hudobníkov, ktorými sú zakladateľ zoskupenia a popredný predstaviteľ hudobnej scény, gitarista a skladateľ Michal Bugala. Ďalej bubeník, producent a multiinštrumentalista David Hodek a talentovaný basgitarista, klávesista a spevák Richard Csino.

Triple Jump svojou originálnou koncepciou reflektuje jedinečný pohľad na tvorbu 21. storočia a koncentruje sa na fúziu viacerých hudobných žánrov. Okrem prezentácie strhujúcich inštrumentálnych výkonov obohacujú svoje energické vystúpenie aj vokálnym prejavom a rapom.

Súťaž

Jedinečný koncert si budete môcť vychutnať už onedlho v banskobystrickom klube Hogo Fogo Jazz & Art Club, a to konkrétne vo štvrtok 18. mája o 19.30 h. Predpredaj vstupeniek nájdete tu.

Dve vstupenky však môžete vyhrať aj v našej súťaži, ktorú sme pre vás spolu s Hogo Fogo Jazz & Art Club pripravili. Do súťaže o vstupenky sa môžete zapojiť do utorka 16. mája 2023 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk. Meno šťastného výhercu alebo výherkyne dvoch vstupeniek vyžrebujeme v stredu 17. mája.