Začiatkom októbra si opäť môžete zájsť do Kulturáku v Hornej Mičinej a vychutnať si divadlo. Dávajú tam Chlieb s maslom.

Som slobodný! To je kľúčová veta príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu, ako v nich zotrvať. „Najlepšie by bolo, keby muži a ženy žili zvlášť a navštevovali by sa len občasne, za odmenu…“

Striedanie pocitov šťastia a beznádeje „slobodného muža“, na druhej strane lákavý svet lásky a istoty sú hlavnou dilemou mužského sveta. Treba počítať so všetkým… aj s tým dobrým, a aj s hrozbou, že skončíte „o chlebe s maslom“.

Chlieb s maslom (Butterbrot) je názov skvelej divadelnej komédie rakúskeho herca, dramatika a režiséra Gabriela Barylliho, ktorá obehla takmer celý svet. Hrala sa už na viac ako 120 divadelných scénach. Na Slovensku mala premiéru v máji 2016, v Nemeckom kultúrnom dome v Rači.

Vo štvrtok 4. októbra sa Chlieb s maslom bude podávať v Kulturáku v Hornej Mičinej. V réžii Aleny Lelkovej sa v tomto príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať, predstavia herci Juraj Loj, Branislav Deák a Martin Mňahončák a herečka Dominika Žiaranová.

Dvaja kamaráti, herec a architekt, ktorí žijú v jednej domácnosti, očakávajú návštevu manželského páru, kde pre muža chystajú oslavu narodenín. Klasika… Až na to, že herec je zaľúbený do manželky predajcu topánok a ten prichádza sám s tým, že sa práve pohádal s manželkou a chce sa rozviesť…

Chlieb s maslom sa v hornomičinskom Kulturáku začína vo štvrtok 4. septembra o 19.00 h a trvá sto minút – bez prestávky. Vstupenky na predstavenie (15 eur) si môžete zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal, alebo rezervovať na stránke mičinského Kulturáku.

Môžete sa však aj zapojiť do našej súťaže na Facebooku BBonline.sk a dve vstupenky vyhrať!

https://www.facebook.com/BBonline/posts/2399507666742975