Prázdninové a dovolenkové chvíle vám môžu spríjemniť aj knihy o pôvabe a nonšalantnosti či o behu a maratóne. Presne také sú knihy v našej súťaži. 

Jennifer Scottová: Lekcie madam Chic

lekcie madam chic20 tajomstiev štýlu, ktoré som odhalila v Paríži

Jennifer Scottová ako študentka na zahraničnom výmennom pobyte v Paríži bývala u rodiny, ktorá ju inšpirovala a zásadne ovplyvnila jej životný štýl. Pani domu, madam Chic, si vzala bezstarostnú dospievajúcu dievčinu z Kalifornie pod svoje krídla a umožnila jej spoznať, ako Francúzi povyšujú bežné maličkosti života na umenie žiť.

Každá kapitola Lekcií madam Chic vám prezradí niečo z toho, čo sa Jennifer v Paríži naučila, i zopár tipov, ktoré môžete zahrnúť do svojho každodenného života bez ohľadu na to, kde bývate a aký máte rozpočet. V duchu typického francúzskeho prístupu uprednostňovania kvality nad kvantitou sa naučíte vychutnávať dobré jedlo, a pritom si neodopierať, rozumne a elegantne sa obliekať, a mať v šatníku len desať kúskov oblečenia, primerane sa upraviť, ale pôsobiť ako nenamaľovaná – jednoducho žiť ako Francúzka. Lekcie madam Chic sú užitočnou príručkou, ktorá zábavným a pôvabným spôsobom poslúži každému, kto chce svoj aktívny a moderný život osviežiť parížskou nonšalantnosťou.

Knihu Lekcie madam Chic z vydavateľstva IKAR zakúpite v každom dobrom kamennom i internetovom kníhkupectve. Na portáli BBonline.sk ale môžete o túto knižku aj súťažiť. Stačí do 17. augusta 2014 odpovedať na otázku: Odkiaľ prišla Jennifer Scottová do Paríža?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Michaela Hybáčková.

Veľká kniha o behu a maratóne

velka kniha o behu a maratoneTých, čo majú radi pohyb, beh, ba až maratón, iste zaujme Veľká kniha o behu a maratóne, ktorá radí, ako behať rýchlejšie a efektívnejšie.

Beh je pri správnom nasadení bezkonkurenčným športom zameraným na udržanie kondície. Je vhodný na podporu celkového zdravia a pohody. S vhodným tréningovým plánom sa môžete už čoskoro vydať na prvé preteky, prípadne siahnuť aj na vyššie ciele.

Bez ohľadu na to, či s behom ešte len začínate, alebo ste už skúseným atlétom, je táto kniha pre vás mimoriadne užitočná. Pomocou stanovených štruktúrovaných a vzdelávacích programov vám pomôže zamerať sa na reálne ciele. Usmerní vás pri budovaní zdravého fitnes základu, ktorým sa zlepší vaša každodenná pohyblivosť. Kniha zahŕňa poznatky o tom, akým zraneniam sa pri behu môžete vyhnúť, čo si obliecť, ale aj informácie o správnej výžive, hydratácii a ďalšie odporúčania na každodenný tréning. Všetkým, ktorí sa chcú otestovať, poskytuje rady a stratégie na optimalizáciu tréningu pred pretekmi, lepší výkon a regeneráciu, či už ide o beh na krátke trate alebo maratón.

Veľkú knihu o behu a maratóne z vydavateľstva IKAR zakúpite v každom dobrom kamennom i internetovom kníhkupectve. Na portáli BBonline.sk ale môžete o túto knižku aj súťažiť. Stačí do 17. augusta 2014 odpovedať na otázku: Na čo je zameraný beh ako šport?

Súťaž je ukončená. Výhercom sa stáva Oľga Bučková.