A opäť tu pre vás máme súťaž o knihy z vydavateľstva IKAR. Hrana rozkoše, ako už napovedá sám názov, ponúka zmyselnú erotiku. Románe Predohra, ako hovorí jeho autorka, je o ľudskej túžbe po milovaní.

Eve Berlinová: Hrana rozkoše

Tento román je od prvej po poslednú stránku nabitý zmyselnou erotikou, vášňou a sexom. Autorka Eve Berlinová zavedie čitateľov do sveta nespútaných rozkoší, horúcich milostných scén a nezvyčajných sexuálnych praktík.

Dylan Ivoryová je prirodzene dominantná žena, ktorá si potrpí na to, aby mala všetko pod kontrolou. Je úspešná spisovateľka šteklivých erotických románov, vie si užiť dobrý sex a s chuťou experimentuje, ale mužom nedovolí, aby si od nej vzali viac než ona od nich. A už v nijakom prípade jej nesmú zasahovať do života! Od autora psychologických trilerov Aleca Walkera sa chce dozvedieť jediné: ako to chodí vo svete dominantno-submisívnych vzťahov. Ten pristane pod podmienkou, že prijme jeho nehanebnú ponuku: ukáže jej záhradu nespútaných rozkoší, ak sa Dylan podvolí všetkým jeho želaniam a rozkazom. Pri hocikom inom by to odmietla. Alec však nie je dominantný guru západného pobrežia pre nič za nič. Suverénny Alec však zisťuje, že Dylan si výmenou za poslušnosť berie to najcennejšie, čo má – jeho srdce…

Túto zaujímavú knižku nájdete v každom dobrom kníhkupectve, ale môžete ju zároveň aj vyhrať v našej súťaži. Do stredy 12. februára 16.00 h sa vás pýtame: Aké knihy píše Alec Walker?

Súťaž je ukončená. Víťazkou sa stala Božena Stanková.

Andrea Coddington: Predohra

Arianna Blaková, vysokopostavená žena z dobre situovanej newyorskej rodiny, vedie život s nálepkou „perfektný“. Dokonale nalinkovaný súkromný život s manželom Samom a vzrušujúci pracovný život so šéfom, miliardárom a newyorským starostom Mikom Bloombergom, sa odohráva na pozadí scenérie bohatej štvrte Upper East Side. Náhle ochorenie otca prinúti Ariannu opustiť milované mesto. V lietadle do Miami sa na palube zoznámi s „Ním“. Na South Beach prežije šialený románik, s túžbou vybičovanou do maxima, neutíchajúcou vášňou a žiadostivosťou. Aj keď sa po návrate na Manhattan akokoľvek snaží vrátiť do pôvodných koľají, jediné, na čo myslí, je On. Arianna, neschopná sústrediť sa na rodinu, manžela, kariéru, chce zrazu len jediné – cítiť ho, mať ho, milovať ho. Je to láska alebo len ošiaľ?

Andrea Coddington, jedna z najobľúbenejších slovenských spisovateliek, o svojom románe povedala: Predohra je o ľudskej túžbe po milovaní, pri ktorej rozum nemá viac menej šancu. Väčšinou nás nepripravených zaskočí nepoznanou intenzitou, prevalcuje konvencie aj zábrany…

Túto zaujímavú knižku nájdete v každom dobrom kníhkupectve, ale môžete ju zároveň aj vyhrať v našej súťaži. Do stredy 12. februára 16.00 h sa vás pýtame: Kde sa Arianna zoznámi s „Ním“?

Súťaž je ukončená. Víťazkou sa stala Tatiana Ďuricová.