Sviatky Veľkej noci nám poskytnú pár dní oddychu a pochopiteľne aj zábavy s korbáčom v ruke. Zabaviť sa však môžeme aj pri tanci. Práve počas Veľkej noci, v sobotu 8. apríla, je totiž v klube Ministry of Fun Banská Bystrica na programe ďalšia jedinečná Video oldies party Ruda Tučeka.

Veľkonočné sviatky nám po neraz hektickom úvode roka dávajú možnosť na pár dní zahodiť svoje starosti za hlavu a navyše, neodmysliteľne k nim patrili ľudové veselice. Doba pokročila a hudobná tvorba tiež, ale s tým posunom v čase to nemusíme až tak preháňať. Veď pri tanečných hitoch napríklad z takých 90-tok to na parkete vrie azda najlepšie.

Obľúbená Video oldies party legendárneho dídžeja Ruda Tučeka v klube Ministry of Fun teraz prepojí všetky tieto elementy dohromady. Navyše so všetkými vymoženosťami najmodernejšieho slovenského tanečného klubu.

A práve Rudo Tuček je zárukou toho, že si najväčšie tanečné oldies hity návštevníci klubu vždy vychutnajú naplno. S videoklipmi na 100 metroch štvorcových LED obrazoviek a zároveň s unikátnou svetelnou show.

Lístky sú už teraz v predaji na webe na ministryoffun.sk. Veľkonočná Video oldies party Ruda Tučeka sa uskutoční v sobotu, 8. apríla. Brány klubu sa otvárajú o 21.00 h.

Súťaž!

Chcete si tohtoročné sviatky Veľkej noci spríjemniť skvelou zábavou na tanečnom parkete aj vy a zároveň radi pokúšate svoje šťastie?

Portál BBonline.sk v spolupráci s klubom Ministry of Fun dá takúto možnosť možno práve vám. Zapojte sa do štvrtka, 6. apríla 12.00 h na Facebooku BBonline.sk do súťaže o 2×2 voľné vstupenky na Video oldies party Ruda Tučeka, ktorá sa uskutoční 8. apríla v banskobystrickom klube Ministry of Fun.