Počas uplynulého víkendu sa po dlhej prestávke opäť otvoril najväčší a najmodernejší klub na Slovensku MINISTRY of FUN. Spolu s jeho otvorením sa vracajú aj ikonické party, ktoré k tomuto klubu neodmysliteľne patria.

A ako by to bolo, keby zakladateľ klubu Rudo Tuček zabudol na svojich fanúšikov. Nič také sa nestalo, naopak. Už teraz pripravuje jeho VIDEO OLDIES PARTY RUDA TUČEKA.

Mekku zábavy na Slovensku, ktorú máme v Banskej Bystrici, azda netreba nikomu bližšie predstavovať. Po dlhých desiatich mesiacoch umožnilo uvoľnenie opatrení návrat k zábave, aj keď s miernymi obmedzeniami kapacity.

V klube uplynulé mesiace využili na dotiahnutie veľkej kompletnej rekonštrukcie. A party v MINISTRY of FUN sú tak znovu o niečo väčším zážitkom.

Už túto sobotu vás majiteľ klubu Rudo Tuček prenesie do minulého tisícročia na jednej z najobľúbenejších párty v meste a tými najlepšími hitmi minulosti na VIDEO OLDIES PARTY.

Pre ešte luxusnejší zážitok si môžete na webe klubu www.ministryoffun.sk rezervovať nové celokožené sedenie v boxoch s tým najlepším výhľadom na celý klub.

Jedinečná show a videoklipy na až 100 metrov štvorcových veľkých LED obrazovkách, krásne tanečnice a o mnoho viac môžete zažiť už v sobotu v MINISTRY of FUN.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na tickets.ministryoffun.sk.

Súťaž!

Znovuotvorenie klubu MINISTRY of FUN je veľká vec a počet lístkov na každú party zatiaľ mierne obmedzený. A tak portál BBonline.sk v spolupráci s klubom MINISTRY of FUN prináša aj možnosť skúsiť svoje šťastie a vyhrať dva voľné lístky na VIDEO OLDIES PARTY RUDA TUČEKA, ktorá sa uskutoční v sobotu, 3. júla. Súťaž nájdete na Facebooku BBonline.sk.