Každý týždeň vám banskobystrické multikino CINEMAX ponúka skvelé filmové novinky a tradične ani tento štvrtok nebude výnimkou. Na jeho plátna pribudne aktuálna novinka s obľúbeným Adamom Sandlerom, ktorého v snímke Jack a Jill uvidíme hneď dvakrát. Drsnejšia už bude novinka s Gerardom Butlerom – Kazateľ Kalašnikov, ktorá nás zavedie do občianskou vojnou zničenej východnej Afriky.

Aj v novom roku vám prinášame prehľad aktuálnych filmových noviniek a dvakrát do mesiaca budete môcť s našim portálom hrať o lístky do banskobystrického multikina.

Jack a Jill

Adam Sandler je Jack a Jill, respektíve sa vo svojej sestre tak trochu vidí. Jack Sadelstein má bezstarostný a úspešný život reklamného manažéra, až na to, že má sestru – dvojičku Jill. Jack musí každý rok na Deň Vďakyvzdania doslova tolerovať návštevu svojej neodbytnej sestry, ktorá mu zdá sa onedlho obráti život hore nohami. Keď sa z víkendovej návštevy stáva pomaly mesačná, všetkým je jasné, že Jill sa odísť nechystá. Jack sa v zúfalstve snaží vymyslieť plán ako dostať sestru tam, odkiaľ prišla a kde ju miluje najviac – na opačnom konci sveta. Vo filme uvidíme aj Al Pacina či Katie Holmes.

[youtube 2fFJroG__9g 590 350]

Kazateľ Kalašnikov

Skutočný príbeh Sama Childersa, bývalého drogového dílera, ktorý zmení svoj život a zachráni stovky unesených a osirelých detí vo vojnou zmietanom Sudáne. O tom je film Kazateľ kalašnikov s Gerardom Butlerom v hlavnej úlohe. Sam Childers, bývalý člen motorkárskeho gangu, potrebuje zásadnú zmenu vo svojom živote. Vycestuje preto do východnej Afriky pomôcť na miestach zničených občianskou vojnou. Je šokovaný hrôzami, ktoré postihli bezbranné obyvateľstvo a predovšetkým deti. Sam sa aj napriek mnohým varovaniam rozhodne postaviť sirotinec uprostred teritória kontrolovaného vojenskou skupinou, ktorá násilne verbuje mladých chlapcov do armády. Okrem toho organizuje ozbrojené misie do nepriateľského teritória, aby oslobodil unesené deti a pomohol im začať odznova. Kazateľ Kalašnikov je šokujúcim príbehom muža, ktorý zachránil vyše tisíc osirelých detí pred hladomorom, chorobami a otroctvom.

[youtube LlJX7-a-ssY 590 350]

Ďalšie filmy v banskobystrickom multikine CINEMAX

Tretie pokračovanie trochu piskľavej série filmov o pruhovaných veveričkách Alvin a Chipmunkovia 3 či do konca víkendu aj Artur zachraňujúci Vianoce. To sú rozprávkové námety na cestu do kina, ktoré dopĺňa napríklad aj Kocúr v čižmách. Od štvrtku sa na plátna vracia aj úspešný slovenský film o realite života mladých nielen v hlavnom meste – Lóve. Sherlock Holmes alias Robert Downey Jr. už po druhýkrát pátra na filmových plátnach. Spŕšku efektov v 3D si môžete pozrieť v sci-fi horore Čierna hodina, alebo aj najnovšom pokračovaní Mission Impossible – Ghost Protocol. Naopak zrelaxovať pri hviezdami nabitej komédii Silvestrovská noc.

Súťaž o lístky do kina

Poďte do kina s priateľmi a zadarmo! Stačí sa zapojiť do našej exkluzívnej súťaže. Hrajte s nami o tri voľné VIP lístky do multikina CINEMAX (na 2D predstavenia). Do utorka 10. januára 22.00 h sa vás pýtame na aspoň jeden ďalší film (okrem Jack a Jill), v ktorom si zahral Adam Sandler.

[contact-form 3 “Europa Cinemas”]