Tie najlepšie party s hitmi, pri ktorých ste vyrastali, prináša už celé roky s neopakovateľnou vizuálnou show dnes už legenda za mixážnym pultom – dídžej Rudo Tuček. Banskobystrický klub Ministry of Fun ponúkne túto show aj v decembri a pri tom nesmiete chýbať.

Že aj hity našej mladosti, či dokonca mladosti našich rodičov, nás dokážu dostať do skvelej nálady a tanca, to dokazuje Rudo Tuček v banskobystrickom klube Ministry of Fun už nejaký ten piatok.

Jeho unikátne Video oldies party sprevádzajú, ako už z názvu vyplýva, aj ikonické videoklipy na celých 100 metroch štvorcových LED obrazoviek, ale aj jedinečná vizuálna show prostredníctvom najmodernejších technológií či tanečnice. Každý kto to zažil, dobre vie, že  za barom sedieť nezostane.

Za hitmi minulého tisícročia sa budete môcť preniesť naposledy v roku 2022 už túto sobotu, 10. decembra. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na tickets.ministryoffun.sk.

Decembrový program klubu Ministry of Fun tým ale nekončí. Už 17. decembra sa pod Urpín vráti úspešný britský DJ a producent Curbi.

Počas sviatkov nebude chýbať Štefánska party, 26. decembra s rezidentmi klubu Ministry of Fun a po troch rokoch sa v klube uskutoční aj Silvestrovská party. Ďalší program klubu nájdete na ministryoffun.sk.

Súťaž!

Nezažili ste ešte atmosféru Video oldies party Ruda Tučeka alebo potrebujete o dôvod viac, pre ktorý si v sobotu do klubu Ministry of Fun zájsť?

Tak vám portál BBonline.sk v spolupráci s klubom Ministry of Fun takýto dôvod dá. Zapojte sa do štvrtka, 8. decembra na Facebooku BBonline.sk do súťaže o 2×2 voľné vstupenky na sobotný večer v banskobystrickom klube Ministry of Fun.