Už v piatok 18. novembra čaká brezniansku hokejovú arénu ďalší veľkolepý hudobný koncert. Tento rok sem zavíta česká rocková legenda – kapela Olympic, ktorá bude koncertovať aj s domácou stálicou – skupinou Desmod.

koncert

Posledné vstupenky sú ešte stále v predaji online. Unikátne hudobné spojenie rockových kapiel už takmer vypredalo Arénu Brezno. „Jedinečnosť tohto spojenia je v tom, že v tomto zložení ešte nikdy spoločne nekoncertovali,“ hovorí Andrej Barančok, PR & Event špecialista agentúry Aybee.

Aréna sa pre návštevníkov otvorí o 18-tej hodine. Začiatok koncertu je o 19-tej hodine. Pre návštevníkov na tribúnach H, I a J bude k dispozícii vchod od Tesca, vchod pri futbalovom štadióne je zas určený pre návštevníkov s lístkami do sektorov G, E a F a zároveň miest na ploche na státie. Vstupy hlavného vchodu budú určené pre divákov v sektoroch B, C, D a plochy na sedenie. Vedľajší únikový východ bude určený pre návštevníkov s miestami na ploche či už na státie či sedenie.

Z dôvodu nižšieho počtu parkovacích miest v okolí a s ohľadom na veľký počet návštevníkov prosia organizátori návštevníkov, aby využili prostriedky hromadnej dopravy prípadne využili aj vzdialenejšie parkovacie plochy, napríklad pred blízkymi obchodnými domami či areálom bývalých kasární.

Na koncerte si budú môcť návštevníci zakúpiť pollitrovú minerálnu vodu za 1 €, pričom polovica z tejto sumy pôjde na podporu Nemocnice s poliklinikou v Brezne.

Súťaž!

Spolu s usporiadateľskou agentúrou Aybee sme pre vás pripravili súťaž o dva krát po dva voľné lístky na budúcotýždňový koncert kapiel Olympic a Desmod v Brezne. Svoje šťastie môžete vyskúšať vyplnením nižšie zobrazeného súťažného formulára do soboty 12. novembra.

Súťaž je ukončená. Výhercami sa stali Ivana Michaliková a Alexander Mandák.