Dohrávky nižších líg priniesli bohaté výsledky. Dukla odchádza z Hrádku s jedným bodom, naopak Lučenec už štvrtý zápas bez bodu. Jupie doma neuspel proti Tisovci a Revúca prehrala tesne s Tornaľou. Priechod v zápase bodoval a Selce si odnášajú z Krupiny tri body čím sú bližšie k ôsmemu miestu.

Tipsport III. Stred – dohrávky 16. kola

V preloženom zápase 16. kola odohrala Dukla duel na pôde Liptovského Hrádku. Dukla by sa v prípade plného bodového zisku priblížila k titulu, ale odnáša si iba bod. O remízu 1:1 sa postaral v 61. minúte Ďanovský. Dukla hrala od 10. minúty v desiatich, po vylúčení Tótha. Lučenec si zahral zápas s tabuľkovým susedom. Kalinovo však zo zápasu odchádzalo spokojnejšie, keďže o tesnú výhru 1:0 sa postaral v 41. minúte po pokutovom kope Matheus Ferreira Ribeiro. Kalinovo sa tak priblížilo Lučencu na rozdiel dvoch bodov a Lučenec už štvrtý zápas po sebe nebodoval.

IV. liga Juh – dohrávky 14. kola

V dohrávkach 14. kola Revúca tesne prehrala s Tornaľou. Dobrý vstup do zápasu mala Revúca, keď v 15. minúte Kožička otváral skóre. O otočenie sa postaral Juhász, ktorý dvomi gólmi v 19. a 26. minúte strhol vedenie pre Tornaľu. Zlý vstup do zápasu mal Jupie proti Tisovcu. Tisovec už v 6. minúte poslal do vedenia Masár. V 80. minúte si Masár pripísal ešte jeden gól a na konečných 3:0 upravil v 90. minúte Halaj. Tisovec tak v tabuľke predbehol Šalkovú a naopak Jupie sa nepriblížil k Pliešovciam, na ktoré stráca už štyri body.

V. liga skupina C – dohrávky 15. kola

V dohrávkach 15. kola bolo najväčším prekvapením výprask Sásy od Priechodu. Priechod v ňom jasne dominoval. Do polčasu vyhrával po góle Vajdu. Po prestávke sa strelecky presadil dvakrát Štulajter a jedným gólom Kubát a Slobodník. Domáci si tak veľmi pomohli, keďže na Sásu strácajú už len bod. Kováčová v zápase s Bacúchom vyhrala 2:1 čím stále dýcha na krk Hrochoti. Strelecky sa presadili Jakuba, Kudlík a Lauč. Jediný, kto bral tri body z ihriska súpera, boli Selce. Tie vyhrali 4:1 proti Krupine. Selce sa po tomto zápase usadili na deviatom mieste, kde ich od ôsmeho miesta delí len horšie skóre.

I. Trieda – dohrávky 14.  a 15. kola

V dohrávke 14. kola sa konal iba jeden zápas a to Osrblie proti Valaskej. Zo zápasu však vyšlo horšie Osrblie, ktoré sa v prípade výhry mohlo dostať až na štvrtú priečku. Valaská dostala už v 6. minúte obrovskú výhodu v podobe pokutového kopu. Ten premenil Petrík a Valaská viedla 0:1. V 26. minúte sa Strelec taktiež gólovo podpísal. V 65. minúte viedla Valaská už 0:3 po góle Lapina. Zníženie mohlo prísť v 78. minúte ale Želiezka pokutový kop nepremenil. Znížiť sa mu podarilo až v 86. minúte ale dvojgólový náskok si Valaská už postrážila. V Slovenskej Ľupči sa prekvapenie nekonalo, keďže v domácom prostredí vyhrala jasne 5:1. O jediný gól Šalkovej sa postaral v 88. minúte Šimčík. Ľupča doma zvládla prvý polčas, v ktorom viedla už 3:0. Dobre sa darilo na domácej pôde aj Čiernemu Balogu, ktorý poslednej Pohorelej nedal šancu a zvíťazil 3:0. Tri body ostali doma aj v Ponikoch. Tí si poradili s Hroncom a vyhrali jasne 4:0.

II. trieda skupina A – 14. kolo

V dohrávkach tohto kola si najlepšie počínali Selce B. Tie doma zvíťazili vysoko 8:2. Gólový hetrik si pripísal Matonok. Lučatín u posledného Hiadeľa taktiež zvíťazil rozdielom troch gólov. Tabuľkový sused Hronsek nedal v Horných Pršanoch ani gól a domáci ho nabalili piatimi gólmi. O priečku vyššie sa posunuli aj Staré Hory, ktoré po tesnej výhre 1:0 nad Ľubietovou ju odsunuli na štvrté miesto. O gólovú prestrelku sa postaral Malachov s Tajovom. Polčas skončil nerozhodne 2:2. Po prestávke však domáci Malachov strelil tri góly, na ktoré Tajov nenadviazal. Iskierku nádeje vykresal Čipčala v 80. minúte ale v závere polčasu poslal Malachov do trojgólového vedenia znova Dvorský.

ŠK Selce B vs. OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA 8:2
TJ Slovan Malachov vs. TJ Slovan Tajov 6:3
ŠK Sokol FO Staré Hory vs. FK – Baník Ľubietová 1:0
TJ Družstevník Mičiná vs. TJ Tatran Harmanec 3:0
ŠK Zornička Riečka vs. TJ Družstevník Dúbravica 3:1
TJ Partizán Hiade vs. ľTJ Mladosť Lučatín 1:4
TJ Iskra Horné Pršany vs. TJ Hronsek 5:0

1. TJ Mladosť Lučatín 19 17 2 0 99:16 53