Quantcast

Tipsport liga už v stredu prinesie druhé zo série bonusových kôl. V predvečer dňa študentov bude bonusové kolo venované práve im.

Hokej - Tipsport liga - HC 05 iClinic Banska Bystrica vs. HC Kosice - barani - 11.09.2016 - Banska BystricaStreda je netypickým hracím dňom pre Tipsport ligu a preto kluby najvyššej súťaže pripravili aj netypické vstupné pre študentov, ktorí sú držiteľmi ISIC karty. Na všetkých štadiónoch budú mať vstup len za 1 Euro .

Aj vďaka tomuto si tak nájde cestu na zimný štadión určite ešte viac fanúšikov ľadového hokeja a študenti ukážu, že vedia povzbudzovať nielen na zápasoch Európskej univerzitnej hokejovej ligy EUHL, ale aj na zápase Tipsport ligy. Navyše v stredu 16. novembra je práve v Banskej Bystrici na programe šláger kola, v ktorom vo forme hrajúci barani privítajú Košice, čo je zárukou skvelého hokejového zážitku. Pozor v predaji sú už len posledné desiatky lístkov na zápas, ktorý začne na banskobystrickom zimnom štadióne

Vyhraj špeciálne ceny s Tipsport ligou

Špeciálne kolo si zaslúži špeciálnu súťaž o špeciálne ceny! Presne takú Tipsport liga pre svojich fanúšikov pripravila. Odfoť sa počas stredajšieho kola na Instagram ako fandíš svojmu tímu a zdieľaj túto fotku s hashtagom #podmenahokej. Autori najzaujímavejších oftiek vyhrajú špeciálny puk s potlačou, ktorý bol vyrobený exkluzívne len pre toto kolo.

Unikátny puk môžete navyše vyhrať aj na portáli BBonline.sk, stačí nám do stredajšej polnoci odpovedať na otázku, kto je (pred zápasom s Košicami) najlepším strelcom HC ’05 v doterajšom priebehu aktuálnej sezóny Tipsport ligy.

Súťaž je ukončená. Výhercov budeme kontaktovať v najbližších dňoch.